EN   UK

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Випускника Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького 2018 року – Олексія Доманицького із здобуттям титулу чемпіона України з вільної боротьби.

Чемпіонат України з вільної боротьби проходив 09-12 липня 2019 року в м. Івано-Франківську, участь у Чемпіонаті України взяли близько 300 сильніших борців нашої держави. Наш випускник виборов право представляти нашу державу на Чемпіонаті світу з вільної боротьби, який відбудеться 14-22 вересня 2019 року у Казахстані (м. Нур - Султан).
На найвищій сходинці п’єдесталу пошани Чемпіонату України з вільної боротьби випускник ЛНУВМБ ім..С.З. Ґжицького – Олексій Доманицький, також за підготовку Чемпіона України були нагородженні його тренери:
- Завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я ЛНУВМБ ім. С.З. Ґжицького, канд. пед. наук, доцент – Семенів Б.С.
- Віце – президент асоціації спортивної боротьби України, Заслужений тренер України, майстер спорту України – Копитко Ю.Б.

Перші фото в статусі Чемпіона України з першим тренером та наставником завідувачем кафедри фізичного виховання,спорту і здоров’я ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького – Семенівим Б.С. та групою підтримки.

Керівництво ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького вітає свого випускника із здобутою високою нагородою та правом представляти нашу державу на світовій першості, та бажає подальших успіхів у виступах на міжнародній арені.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/