EN   UK

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Жіночу збірну команду ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького з жіночої спортивної боротьби, яка посіла ІІ – загальнокомандне місце у командному кубку Львівської області серед команд ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації.
На шляху до фіналу спортсменки ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького отримали перемоги над спортсменками Львівського національного аграрного університету та спортсменками Львівської політехніки, у фінальній зустрічі за звання чемпіонок наші спортсменки поступились спортсменкам Львівського державного університету фізичної культури.

Збірну команду ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького з жіночої спортивної боротьби представляли студенти:
- Ільменська Олександра – ІІІ ФВГЕП
- Стадник Віра – ФВГЕП (ОПН)
- Кустрьо Мар’яна – ІІІ ФХТБ
- Кокун Вікторія – ІІІ ФХТБ
- Мусіна Аріна – ІV ФВМ
- Боженко Анастасія – ІV ФВГЕП
- Зозуля Олена – ІІІ ФХТБ
- Шишак Софія – ІV ФВГЕП
- Сафтюк Вікторія – ІІІ ФВГЕП

Команду підготував: завідувач кафедри фізичного виховання,спорту і здоров’я ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України – Семенів Богдан Степанович.

Керівництво університету вітає своїх спортсменок із здобутими нагородами та бажає їм подальших спортивних успіхів.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/