uk f


Зустріч зі студентами та викладачами відбудеться 22 жовтня 2018 року (понеділок) о 15:00 в аудиторії №7 головного корпусу.

Парламентар розповість про свою історію успіху та поділиться секретами його досягнення.

Ви зможете відверто поспілкуватись із Народним депутатом України і запитати про те, що вас цікавить!

Будь успішним уже сьогодні! Не втрачай можливості!

Mustafa ERSÖZ

"COST projects & Networking"

(Комітет європейської співпраці в науці і технологіях: проекти і мережа)

9 жовтня 2018 року, 14 год. 10 хв., аудиторія №6

Запрошуються усі співробітники

14 жовтня Україна відзначає одразу чотири свята: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День створення УПА і День захисника України. Усі вони пов’язані між собою і покликані вшановувати героїв, які споконвіку боронили і тепер боронять нашу Вітчизну, віддаючи за неї свої життя.
Ми схиляємо голови перед могилами героїв, віддаючи їм шану, і молимось за здоров’я воїнів, які у цю мить захищають спокій у наших домівках на передовій.

Вітаю з Днем захисника України усіх, хто побував у лавах Української Армії і тих, кому ще належить здійснити свій святий обов’язок. Бажаю вам особистого щастя, сімейного затишку, здоров'я, невичерпної енергії та миру! Хай Покрова Пресвятої Богородиці береже вас і ваші родини!

Ректор університету, професор Володимир Стибель


11 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, громада Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького молилась біля фігури Пресвятої Богородиці за захисників України.

Детальніше...


Четвертого жовтня на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького  активісти студентського самоврядування всіх факультетів провели акцію, спрямовану на боротьбу з курінням.

Студенти біля навчальних корпусів розвішали плакати з написами про шкоду й наслідки куріння та фото, на яких показали як транформуються органи курців.

Детальніше...


Нещодавно команда "ЕкоВіват" Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького взяла активну участь у щорічному міжнародному молодіжному фестивалі туристичної пісні «Бабине літо».

Детальніше...

Шановні, дорогі наші Учителі!
Сердечно вітаємо Вас із професійним святом працівників освіти України. Професія учителя поєднує в собі освіченість і духовність, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Ваша мудрість і знання - запорука нашого успішного майбутнього життя. Віримо, що добро, яким ви огортаєте серця студентів, повернеться до вас сторицею. Бажаємо Вам впевненості, бадьорості, здоров’я, натхнення, любові, великих і гідних успіхів. Душевного Вам спокою, світлої надії, домашнього затишку та добробуту.


З вдячністю і повагою від студентів університету
студентське самоврядування ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

 

 

Вшановуючи захисників України, сьогодні, 11 жовтня, в університетському парку біля фігури Пресвятої Богородиці студенти і викладачі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького молилися за їхнє здоров’я.
Детальніше...


Розпочався новий навчальний рік. Університетські аудиторії, коридори та й усе студмістечко перетворилися на багатоводне джерело, яке весело біжить, співає, дзвенить, розмовляє, сміється різноголоссям. Університетські лави поповнилися – цього року здійснилася мрія 1267 юнаків і дівчат, які стали студентами Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького. Попереду навчання, сесії, практика, робота...

Детальніше...

Дочірні категорії