В зв'язку з технічною необхідністю сайт
Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького
перейшов на оновлену версію.
Відвідати попередню версію сайту

Шановна Наталіє Петрівно!
Вітаємо Вас з Днем народження!

Нехай Ваша невичерпна енергія заряджає кожного, хто працює поруч. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя, радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості!

Детальніше...


15 травня у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького відбувся Шевченківський концерт за участю капели бандуристів «Карпати» Українського товариства сліпих. Свято розпочалось монолітним виконанням шевченкового «Заповіту» написаного на Різдво — 25 грудня 1845 року.
Детальніше...


У виробничих цехах «Компанії Ензим» 16 травня 2018 р. викладачами кафедри технології молока і молочних продуктів Наговською В.О., Михайлицькою О.Р. та Мусій Л.Я. проведено виїзне заняття з дисципліни «Технологія бродильних виробництв» для студентів 3 курсу факультету харчових технологій та біотехнології спеціальності «Харчові технології».
Детальніше...


17 травня 2018 року у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася експертна зустріч з представниками Держпродспоживслужби, в якій приймали участь доценти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького Хромова М.В. та Білик О.Я. Тема експертної зустрічі: «Новації у державному контролі за дотримання законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Детальніше...

10 травня 2018 року студенти 1 курсу факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом куратора, доцента кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Хромовою М.В. відвідали Музей народної архітектури та побуту у Львові.

Детальніше...

16 травня відбулося розширене засідання вченої ради ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького і урочиста церемонія з нагоди вручення почесного звання доктора Honoris Causa професорові, доктору ветеринарних наук, завідувачу кафедри епіозотології з клінікою птиці та екзотичних тварин Вроцлавського природничого університету Аліні Велічко.

Детальніше...


12-13 травня в інноваційному парку UNIT. City (м. Київ) відбувсязахід Student Agritech Challenge. Student Agritech Challenge – хакатон (30-ти годинний марафон), на якому студенти представляли інноваційні ідеї з оптимізації та автоматизації виробництва.
Детальніше...

Переможців та призерів
«Універсіади Львівщини - 2018р.»
з веслування на байдарках і каноє.

1 - місце на дистанції 200м та 500м. посіли:

- БОГДАН ВОЛОДИМИР - (1 курс ФХТБ)
- КОРІНЧЕНКО НАЗАР - (2 курс ФВМ)

2 - місце на дистанції 200 м., та 3 місце на дистанції 500 м. посів:

- БРАТАШ ОЛЕГ - (1 курс ФЕМ)

Команду підготував старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, майстер спорту – Ковтун А.А.

Ректорат
Кафедра фізичного виховання, спорту і здоров’я
Детальніше...

Науковці та ветеринари-практики з усієї України, а також гості з Польщі, зібралися у Львові на одну з найбільших в країні ветеринарних конференцій.

Детальніше...

Дочірні категорії