24 жовтня відбулася проща викладачів і студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького до Крехівського монастиря.

Розпочалося паломництво до святині літургією у монастирському храмі Преображення Господнього за усіх викладачів, працівників та студентів. У своєму слові капелан Університету отець Роман Довгань побажав усім присутнім міцної довіри до Бога як люблячого Батька, який завжди готовий у всьому допомогти. Після літургії усі паломники біля чудотворної ікони св. Миколая мали можливість просити заступництва для своїх родин. Опісля всі разом смачно почастувалися у стінах монастирської трапезної. На завершення прощі для паломників брат Ігнатій провів пізнавальну екскурсію про історію виникнення і діяльність монастиря.

Незважаючи на похмуру та холодну погоду, паломники наповнилися духовним теплом і в гарному настрої повернулися додому.

Капелан університету отець Роман Довгань