Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Cьогодні 4 грудня в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького розпочав роботу міжнародний тренінг-семінар в рамках програми Erasmus + «Поліпшення навичок спеціалістів з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи » (Ag-Lab).У якому взяли участь вчені з Грузії, Молдови, Словенії, Польщі, Франції, Італії і України.

З вітальним словом виступив ректор ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького Володимир Стибель, який коротко розповів про університет, співпрацю вчених університету з провідними науковими школами Європи і світу, стажування викладачів у відомих навчальних закладах багатьох європейських країн та обмін студентами. Ректор побажав учасникам плідної роботи і зокрема сказав:«Ви маєте дуже насичений графік роботи. Я бажаю, щоб вам вдалося розглянути всі заплановані теми і зробити відповідні висновки. А також буду радий, якщо у вас вистачить часу і бажання, познайомитись з нашим університетом та побувати на екскурсіях древнім містом Львовом».
З доповіддю виступила координатор проекту (УЛ) Марія Клопчич (Словенія), яка розповіла про проект. А також про те, що на конкурс було подано 756 заяво, серед яких було виділено багато найкращих і багато дуже добрих проектів. Як ми вже повідомляли, ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького також взяв участь у цьому конкурсі програми Erasmus + і став переможцем. Тепер фахівці нашого університету разом із своїми колегами з вищих закладів освіти Європи будуть реалізовувати проект щодо поліпшення навичок спеціалістів з лабораторної практики.У рамках цього проекту ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького отримає відповідне обладнання для лабораторій і викладачі та студенти університету будуть походити стажування в університатах Європи, які автоматично є партнерами з реалізації цього проекту.

Як розповів керівник відділу міжнародної співпраці університету, професор Василь Стефаник, учасники тренінгу-семінару працюватимуть протягом чотирьох днів за дуже насиченим графіком. Вони роглянуть чимало тем , які стосуються лабораторних досліждень у сфері виявлення фальсифікатів у продуктах харчування, поділяться між собою методами досліджень та інформацією про найновіше обладнання у цій сфері, звітуватимуть про впровадження магістерських програм, придбання обладнання, розповсюдження діяльності, контакти з лабораторіями + конкретні завдання і зроблять відповідні висновки. Крім того учасники тренінгу-семінару побувають у Львівській державній обласній лабораторії ветеринарної медицини та лабораторіях Львівського науково-дослідного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.


Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru