Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

28 березня відбулося засідання вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, де було розглянуто дев’ять питань порядку денного. Насамперед ректор університету, професор Володимир Стибель привітав викладача кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів Ірину Басараб із присвоєнням звання доцента та вручив їй диплом. Також вчена рада присвоїла вчене звання професора Куртяку Б.М та доцента Гірняк К.М., Русину В.І., Шемедюк Н.П., Щербатому А.Р. і Леськів Х.Я.

 

Про про роботу стипендіальної комісії університету звітував перший проректор Ігор Турко. Він зауважив, що зміни у нарахуванні стипедій відбуваються щороку. Стипендіальна комісія керується Постановою Кабінету Міністрів України. Протягом цього семестру 45 відсотків студентів університету отримують академічні стипендії. Окремі студенти отримують підвищені стипендії. Вони визначаються за результатами останнього навчального семестру на підставі успішності з кожного навчального предмета (дисципліни) з урахуванням участі у науковій, науково-технічній діяльності (творчій активності для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності. Звичайна стипендія становить 1300 грн., підвищена – 1892 грн. Отже, хто вчиться краще, отримує більше. Хоча часто у студентів виникають запитання щодо нарахування підвищеної стипендії. «Скажу відразу, на підвищені стипендії існує ліміт. Тому в списку претендентів на підвищену стипендію просто підводимо риску», - зауважив І.Турко. Він зазначив, що сім відсотків студентів отримують соціальні стипендії. Також розповів, що студенти, які беруть активну участь у житті університету, преміюються. Наприклад, минулого року 20 студентів, які брали участь у профорієнтаційній роботі, у результаті реалізації програми «Приведи собі заміну» отримали премії 1000-1500 грн.
Також звітував про результати заліково-екзаменаційної сесії за І семестр 2018/2019 навчального року проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк. Він також розповів про оцінювання науково-педагогічної професійної діяльності працівників.
Більше часу вчена рада приділила темі, що стосувалася стажування викладачів університету. Як доповів декан ФВГЕП Руслан Пеленьо, всі викладачі, окрім окремих категорій , обо’вязково перед атестацією мають пройти короткострокове і довгострокове стажування. Він довів до відома завідувачів кафедр інформацію про умови стажування і терміни.
Насамкінець вчена рада університету ухвалила рішення про ліцензування і впровадження нової спеціальністі «Хімічні технології та інженерія» для бакалаврського рівня вищої освіти.
Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru