ППО Профком студентів та аспірантів днями організував подію, яка зацікавила студентів. 19 вересня 2019 року відбувся загально-університетський квест для першокурсників «Маєш знати». У ньому взяли участь 4 команди по 5 осіб в кожній. Квест допоміг ознайомитися з територією нашого університету та студмістечка.

В ході виконання завдань студенти дізналися де знаходиться пасіка, деканати, фонтан, озеро, читальний зал, пам’ятник ветеринару, профком та багато інших цікавих і потрібних місць. Для того щоб дістатися до кожної точки студентам потрібно було розгадати ребуси, інтелектуальні загадки, а також згадати історію .
За підсумками квесту 1-ше місце виборола команда ветеринарного факультету «Кіфлики», яка в якості призу отримала білети на вечірку з нагоди посвяти у студенти ЛНУВМБТ ім.С.З.Ґжицького, яка незабаром відбудеться. Інші команди також не залишилися без подарунків за участь. Усі учасники отримали масу позитивних емоцій, адреналін та незабутні враження.

Бажаємо студентам більше наполегливості, витримки, незабутніх вражень від студентського життя, і,звичайно, подальших перемог!