Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

12 травня 2025 року для здобувачів вищої освіти спеціальності Е2 «Екологія» відповідальна за освітні компоненти «Промислова екологія» (ОП «Екологічна політика та нормативне регулювання природокористування») та «Техноекологія» (ОП «Екологія»), доцент Оксана Мацуська організувала виїзне заняття на очисні споруди м. Львова. 

Очисні споруди складаються з двох комплексів, розташованих обабіч річки Полтви, яка виходить на поверхню неподалік від вулиці Пластової, в північно-східній частині Львова. Вивчивши теорію щодо методів очищення стічних вод, майбутні фахівці мали змогу побачити, як відбувається процес очищення стоків на практиці. 

MyCollages 17

IMG 1369Очищення передбачає дві стадії – механічну та біологічну. Спершу, зі стічних вод, позбуваються механічних забруднень, потім – піску, жиру, далі – у відстійниках осідають завислі речовини. Згодом їх відправляють у аеротенки (споруди для штучного біологічного очищення стічних вод за допомогою активного мулу і продування повітрям). Наступний етап – вторинні відстійники і вже очищена вода скидається у р. Полтву, що протікає ландшафтом Львівської області та впадає в Західний Буг.

Дякуємо керівництву ЛМКП «Львівводоканалу» за надану можливість провести це заняття та інженерам-технологам Львівських очисних споруд, які допомогли нам побачити в дії принципи та технології, що вивчаються в теорії.

Допис підготувала Оксана МАЦУСЬКА, доцент кафедри біоекології та природоохоронних технологій

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru