Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

З появою домашньої тварини в будинку, безсумнівно, додається у господарів турбот і клопотів, оскільки це відповідальність, так як тварина потребує правильного догляду, годівлі й утримання. Зовсім недавно в наш ужиток увійшло таке поняття, як зоофізіотерапія, це не що інше, як реабілітація тварин, яка включає кінезітерапію (терапевтичне застосування руху), фізіотерапію (інструментальний метод), массаж (виконується для зменшення хворобливості м’язів і стимулювання розвитку м’язів).

Спочатку фізіотерапію застосовували переважно у коней, поступово вона набирала все більшої популярності в лікуванні собак, котів та кроликів. Зоофізіотерапія вже багато років добре розвивається у США та Західній Європі.
Багато хто помилково думає, що це просто примха тих, хто може собі це дозволити. Насправді ж це комплекс заходів і процедур, що поліпшують зовнішній вигляд і здоров'я вихованця, улюбленця. Правильний догляд дозволяє тварині довше насолоджуватися життям без болю. Спеціалізована реабілітація дає можливість тваринам відновитися після серйозних аварій, травм чи контузій до повної готовності або принаймні до задовільного функціонування.
Також важливою складовою є грумінг, це комплекс процедур по догляду за шерстю, шкірою, кігтями, вухами і очима, являє собою ключову частину догляду за будь-якими тваринами, навіть самими екзотичними. Він необхідний для здоров’я і благополуччя вихованця, а також має естетичну цінність. Грумінг може проводитися для домашніх тварин, домашньої худоби, а часом і диких тварин (наприклад, що живуть в зоопарках). А його відсутність може навіть привести до проблем зі здоров’ям у деяких тварин.
Не менш важливим є кінологія, наука, яка вивчає: анатомію і фізіологію (в тому числі закономірності вищої нервової діяльності та поведінки) собак; походження і еволюцію порід домашніх собак; розведення і селекцію; годівлю та утримання; дресирування і використання для полювання, сторожової, вартової, розшукової та інших видів служби, а також в декоративних цілях. Вивчення кінології необхідне для глибинного розуміння місця і ролі службових собак в діяльності правоохоронних органів.
Деякі люди вважають, що особливий догляд потрібен лише породистим тваринам, але це абсолютно не так. Будь який вихованець при належному догляді буде виглядати набагато краще, та й проживе довше. Саме про це мріє кожен господар.
Враховуючи потреби сьогодення з надання послуг домашнім тваринам, при кафедрі технології виробництва та переробки продукції тваринництва Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького створена і функціонує «Лабораторія добробуту домашніх тварин». Основним завданням лабораторії є підготовка фахівців для вивчення і установлення психологічних процесів поведінки тварин і аналізу механічної реакції на зовнішні подразнення (біхевіоризм), що включає в себе надання базових знань та засвоєння практичних навичок з фізіологічної технології, поведінкової психології грумінгу, тримінгу, особливостей утримання і догляду за домашніми тваринами. А також проведення стажувань з метою набуття практичних навичок та перейняття досвіду у виробничих умовах.
Крім підготовки фахівців лабораторія надає платні послуги по комплексному догляді (стрижка, купання, чистка вух, підстригання кігтів) у собак і котів та інших домашніх тварин, а також їх короткотривалого утримання у зооготелі.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru