logo fem

доцент,  кандидат економічних наук  Березівський Ярослав Петрович
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

fb     іnstagram

2 квітня 2019 року на Факультеті економіки та менеджменту за ініціативи кафедри Публічного управління та адміністрування відбувся круглий стіл на тему «Інвестиційно-інноваційні моделі трансформації зовнішньоекономічної діяльності в новітніх соціально-економічних умовах».

У роботі круглого столу взяли участь професорсько-викладацький склад факультету економіки та менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та представники закладів вищої освіти, зокрема Львівського регіонального інституту національної академії державного управління при Президентові України, Львівського торговельно-економічного університету, Національного лісотехнічного університету України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського національного аграрного університету. З вітальним словом виступили ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, професор, заслужений діяч науки і техніки України В.Стибель, проректор з наукової роботи О.Федець, віце-президент Львівської торгово-промислової палати В.Коруд, декан факультету економіки та менеджменту О.Гримак, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування І.Парубчак.
В рамках круглого столу відбулось обговорення актуальних питань зовнішньоекономічної діяльності (віце-президент ТПП В.Коруд), впливу інтеграційних процесів на розвиток національної економіки України (д.е.н., проф. Т.Гургула), регіональної просторово-секторальної спеціалізації регіонів України в процесі євроінтеграції (к.е.н., доц. Ю.Полякова), трансформації конкурентних відносин на внутрішньому ринку споживчих товарів України (к.е.н., доц. Г.Капленко), формування та інноваційного розвитку сільських територіальних громад (д.е.н., проф. П.Музика), розвитку експортного потенціалу деревообробних підприємств в умовах дії Угоди про асоціацію між Україною та ЄС й мораторію на експорт необробленої деревини (к.е.н., доц. М.Матвеєв), зовнішньоекономічної діяльності господарюючих суб’єктів Львівщини (д.е.н., проф. М.Шульський), регулювання сільського господарства в умовах європейської інтеграції України (к.е.н., доц. С.Поперечний), євроінтеграційного прагнення аграрного сектора України (к.е.н., доц. Р.Минів) та ін.

Активну участь в обговоренні та дискусії взяли: д.е.н., проф. В.Колодійчук, к.е.н., доц. Л.Войнича, к.е.н., доц. Л.Кушнір, к.е.н., доц. М.Вовк, к.е.н., доц. Г.Гринишин, к.е.н., доц. Б.Батюк, к.е.н., доц. К.Гірняк, к.е.н., доц. М.Матвеєва.
У ході проведення круглого столу «Інвестиційно-інноваційні моделі трансформації зовнішньоекономічної діяльності в новітніх соціально-економічних умовах» наукова спільнота обговорила актуальні питання зовнішньоекономічної політики України в умовах євроінтеграції. Також було розглянуто проблеми зовнішньоекономічної діяльності, залучення іноземних інвестицій та стимулювання інноваційної діяльності в новітніх соціально-економічних умовах.

Завідувач кафедри
публічного управління
та адміністрування, професор Парубчак І.О.