logo fem

доцент,  кандидат економічних наук  Березівський Ярослав Петрович
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

fb     іnstagram

10-11 жовтня 2019 року студенти 4 курсу факультету економіки та менеджменту Святослав Дмитришин, Євгеній Пелешко, Ольга Ланьош та Галина Романюк прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку (ІТЕП-2019)», яка проходила у ПВНЗ «Буковинський університет» (м. Чернівці, Україна).

На конференції учасники з України, Сербії, Румунії та Словаччини презентували результати своїх наукових досліджень в сферах інноваційного розвитку галузей економіки, економічної безпеки держави, регіонального розвитку, інформаційних технологій, права тощо. Організатори конференції відзначили актуальність тем доповідей, належний рівень представлення результатів наукових досліджень студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького і висловили подяку науковим керівникам, викладачам кафедри публічного управління та адміністрування Мар’яні Матвеєвій та Надії Радух за підготовку студентів до участі у конференції.

Вітаємо наших студентів та бажаємо нових досягнень !!!

Мар’яна Матвеєва, доцент