EN   UK

VGEP thumb

ФАКУЛЬТЕТ ВЕТЕРИНАРНОЇ ГІГІЄНИ, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРАВА 

 

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

На факультеті ветеринарної гігієни, екології та права завершилася підсумкова атестація за освітнім ступенем Магістр, яка тривала з 21 по 28 грудня 2018р. Згідно наказу за № 881-4 від 14 грудня 2018р. підсумкову атестацію складали 53 студенти денної форми навчання, які виконали всі вимоги навчального плану із спеціальностей «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» , «Екологія», «Освітні, педагогічні науки» та «Право».


Захисти магістерських робіт для студентів-випускників стали надзвичайно важливим і відповідальним етапом. За оцінкою членів державних екзаменаційних комісій студенти продемонстрували високий рівень здобутих у процесі навчання теоретичних та практичних знань, якостей та компетентностей, необхідних для щоденної праці.
Слід відзначити високий рівень підготовки студентів, вміння аналізувати матеріал, розв’язувати проблемні завдання та робити висновки.
Колектив деканату та співробітники факультету ветеринарної гігієни, екології та права щиро вітають усіх випускників з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.

 


Бажаємо Вам багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru