EN   UK

доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Напередодні всесвітнього дня театру студенти 4-го і 1-го курсів факультету ветеринарної гігієни, екології та права з кураторами, доцентами Богданою Калин та Світланою Кропивкою не могли залишити поза увагою виставу заньківчан «Блазні мимоволі» – комедію, яка дарує моменти для роздумів, усвідомлення чи недопущення ситуацій і помилок, а ще головне – позитивні емоції, поєднуючи корисне з приємним!

Але попри свій жанр вистава має свою глибоку сутність. Були очевидними перебільшення та безглуздість ситуацій, але ж… до чого тільки не приводить наше прагнення показатись кращими, аніж ми є насправді. А призводить все до того, що ми стаємо блазнями – на посміх іншим, але на плач самим собі. Блазні мимоволі… Бути собою, гідною людиною за різних обставин.

Найціннішою, звісно ж, є атмосфера, у яку занурюється глядач, ідучи в театр, як синтез різних мистецтв, який ідеально підходить для зближення людей.

Вистава «Блазні мимоволі» саме та, яка спонукає залишитись людиною у непростих сучасних реаліях.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/