КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

27 січня в рамках міжнародного проекту «Iнноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя» (PBU/1055/20) Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 Європейського інструменту сусідства відбулась зустріч координаторів та експерта проекту. На зустрічі були присутні лікар ветеринарної медицини, Президент Любельської Палати лікарів ветеринарної медицини Томаш Гурський, лікар ветеринарної медицини, Віце-Президент Вармінсько-Мазурської Палати лікарів ветеринарної медицини Збігнєв Врублєвський, лікар ветеринарної медицини, Екс-Президент Підкарпатської Палати лікарів ветеринарної медицини Роман Строконь, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри фармакології та токсикології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького Алла Винярська.

Учасники зустрічі підбили підсумки реалізації проекту у 2021р., про що успішно відзвітовано Технічному секретаріату у Варшаві та Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної адміністрації.
Також під час зустрічі обговорювались плани на наступних півроку, які включають розробку туристичної траси та туристичного путівника, формування календаря історичних подій та каталогу опрацьованих матеріалів.
Координатор проекту, Алла Винярська
Інформацію подано в рамках реалізації проєкту: Iнноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя. Грантова умова PLBU.01.01,00-UA-1055 / 20-00 в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 - 2020.