КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

Однією з форм росту науково-педагогічних працівників для удосконалення їх фахової діяльності є стажування. Новий досвід, та вдосконалення набутих умінь отримали доценти кафедри фармакології та токсикології Васів Ростислав Орестович та Харів Іван Іванович на стажуванні в Університеті Природничих Наук в Любліні.

Науково-педагогічні працівники досліджували фармакодинаміку та фармакокінетику ветеринарних препаратів, вивчали якісні та кількісні кінетичні процеси, які ліки проходять в організмі тварин. Метою стажування було покращення навичок техніки аналітично-екстракційної хроматографії. Результатом стажування є професійний розвиток, цінний для професії передовий досвід, розвиток зв’язків між навчальними закладами, та сертифікати.