Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

IMG 7348

14 березня 2015 року доцент кафедри туристичного бізнесу та гостинності Уляна Мартинюк зі студентами 1 року навчання за спеціальністю «Туризм і рекреація» провели свої навчальні заняття у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння».

Цей парк створено наприкінці XX століття, він займає значну північно-східну територію Львова, а його пам’ятки мають дуже давню історію.

Студенти з цікавістю прослухали історію та унікальні факти про Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», який є об’єктом природоохоронного фонду і чия частина ще й перебуває під захистом ЮНЕСКО. Капище «Рожаниці», рідкісні альпійські трави, дно Міоценового моря, «Домівка врятованих тварин» і навіть єдиний на заході України «Маршрут здоров’я» – це все про парк «Знесіння».

IMG 7354

IMG 7383

IMG 7403

У межах охоронної зони розташовуються декілька пагорбів: на захід від гряди – гора Лева (388 м над рівнем моря); південніше, з боку вул. Лисенка – гора Стефана над парком стрільниці та Змієва (Вовча) гора над будівлею обласної дитячої лікарні. На північний захід від Знесінської гряди знаходяться гори Баба (Рід) та Хом (Хомець). Гряда та згадані пагорби формують північно-західний край Подільської височини. У парку протікають потічки Глибокий, Кривчицький та Хомець, які є притоками ріки Полтви.

Навчальні заняття відбулися у творчій атмосфері: студенти піднялися на гору Лева та гору Стефана, з яких відкриваються неймовірні краєвиди, виявляли зацікавленість, ставили запитання за темою, а також обговорили туристичний маршрут наступної зустрічі у цьому парку.

IMG 7408

IMG 7430

IMG 7446

IMG 7472

IMG 7476

Така форма проведення занять дає змогу студентам краще зрозуміти широкий спектр видів професійної діяльності у сфері туризму, а також пробуджує любов і цікавість до вивчення рідного краю, допомагаючи формувати фахові компетентності під час вивчення компоненти «Туристично-рекреаційні ресурси України» за темою «Природно-заповідний фонд України».

Допис підготувала Уляна МАРТИНЮК, доцент кафедри туристичного бізнесу та гостинності

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru