До круглого столу «Ідеї Міста», який відбувся 20.09.18 р. долучились активні студенти-екологи 4-го курсу ФВГЕП, разом із доцентами кафедри екології: Сухорською О.П., Мацуською О.В., Калин Б.М., Кропивкою С.Й.

Ділячись враженнями від «піднятих» на даному заході екологічних питань, що торкаються нинішніх проблем інфраструктури нашого міста, а особливо участі бізнесу у її розвитку, наші студенти та викладачі раді, що все гучніше звучить термін «екологія» у різних напрямках діяльності.
У програмі заходу була запланована зустріч із Русланою Лижичко, хоч і відбулась в онлайн трансляції, проте надихнула масою емоцій та надій на кращі зміни, а особливо щодо перспектив використання «чистої» енергетики для міста Львова.

Наша «екологічна громада» вдячна за запрошення організаторам цього круглого столу, щиро вірить у втілення висунутих нині добрих ідей та готова долучатись до цікавих екологічних проектів, у розвитку нашого міста!!!