КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

13 лютого у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія».
Під час проведення олімпіади студенти проявили свої здібності та креативне мислення, виявили глибокі знання з широкого кола агроекологічних питань, показали своє вміння впевнено вирішувати практичні завдання різного ступеня складності.

Члени журі: Буцяк А.А., Нагірняк Т.Б., Кропивка С.Й. провели детальний аналіз студентських робіт і визначили переможців І етапу Олімпіади:
1 місце – Ожібко Віоріка; 2 місце – Паркалова Ірина 3 місце – Родич Мирослава студенти ІІІ курсу факультету ветеринарної гігієни, екології та права,які навчаються за спеціальністю 101 «Екологія».

Дякуємо всім учасникам!