КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

Студенти III курсу факультету ветеринарної гігієни, екології та права, які навчаються за спеціальністю 101 «Екологія» разом із викладачами
Б. М. Калин та Н. А. Ковальчук відвідали Державну екологічну інспекцію у місті Львові з метою ознайомлення із роботою державних структур екологічного спрямування.

На занятті з дисципліни «Нормування антропогенного навантаження» у відділі інструментально-лабораторного контролю студенти ознайомились з лабораторним обладнанням, із специфікою роботи з відбору та аналізу проб води, ґрунту та атмосферного повітря, приладами та методиками для проведення аналізів на наявність забруднюючих речовин у компонентах довкілля. Треба зазначити, що саме на таких заняттях студенти мають змогу підтвердити на практиці вивчений теоретичний матеріал та побачити особливості роботи з своєї спеціальності.