КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

22 лютого у Львові із робочим візитом перебував Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. У межах поїздки Міністр зустрівся зі студентами-екологами з різних навчальних закладів Львова, та прочитав лекцію в Українському католицькому університеті. Активними були студенти нашого Університету, які прибули на зустріч разом з викладачами кафедри екології.

Студенти отримали кваліфіковані відповіді на підняті питання. А ще поради - ніколи не зупинятися та завжди йти до своєї мети, рухатися лише вперед. «У світі все взаємопов’язане, тому потрібно починати зі зміни стилю життя та господарства людини, аби запобігти незворотнім процесам, які відбуваються у природі» – наголосив Остап Семерак.
«Я приємно вражений обізнаності молоді у світових процесах становлення нової екологічної політики.

Студенти готові вчитися і брати відповідальність за вчинки. Принаймні, я так вважаю і готовий їм у цьому допомагати там, де може бути корисним мій досвід і мої знання» – сказав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, а ще запросив студентів на стажування у Міністерство!