КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

Лише декілька хвилин потрібно, аби викинути сміття
та вберегти Землю для майбутніх поколінь!

Lviv Eco Week – важлива подія, котра протягом тижня своїми заходами мобілізувала усіх небайдужих до екології міста львів'ян. У рамках події відбулася низка заходів, зокрема, починався екотиждень з представлення навчального проекту "Екологія. Сміття. Довкілля" та кліматичного нетворкінгу.

На екосцені, яка була майданчиком для обміну думок та дискусій, викладачі кафедри екології спілкувалися з колегами та відомими людьми, про те як зробити наше місто чистим, а спосіб життя здоровим, і разом зі спікерами обговорювали проблеми, шукали рішення, ділилися досвідом у галузях пов'язаних з екологією. Темами для обговорення були «Проблеми промислового забруднення водних об’єктів країни», «Оптимальні способи дезинфекції питної води», «Спека і повінь. Адаптація міст до зміни клімату», також про відновлювані джерела енергії.

На заверешення, протягом двох днів відбувався Lviv Eco Forum, наші розумні та кмітливі студенти-екологи брали участь у Фестивалі як еко-волонтери та у майстер класах змагались в екобатлах!