КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

В. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент Войтович Надія Миколаївна

e-mail кафедри: historyecoter@lvet.edu.ua

history_econtheory_lvet@ukr.net

inst   facebook

Кафедра історії України, економічної теорії та туризму факультету економіки та менеджменту 5-7 грудня 2018 року пройшла первинну акредитацію освітньо-професійної програми «Туризм» за спеціальністю 242 «Туризм» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Згідно з наказом МОН України від 09.11.2018 р. № 1831-л була створена комісія у складі:
Ільїна Леоніда Володимировича – голови комісії, завідувача кафедри туризму і готельного господарства Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктора географічних наук, професора;
Пасєки Станіслави Раймондівни – завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктора економічних наук, професора.
Кафедрою історії України, економічної теорії та туризму був виконаний значний обсяг робіт для того, щоб студенти, які обрали спеціальність «Туризм», здобули справді якісну освіту та змогли реалізувати свій потенціал на ринку праці.
Ретельна та відповідальна робота компетентних експертів завершилася написанням відповідних висновків, де проаналізовані різні аспекти діяльності університету в цілому та кафедри зокрема. Обидві комісії дійшли висновку про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Туризм».

>>Завантажити експертний висновок<<