Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Нещодавно в рамках наукового співробітництва нашого університету було укладено угоду про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького в особі ректора університету, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Стибеля Володимира Володимировича та Академією Наук Публічного Управління в особі президента академії, професора Балашова Анатолія Миколайовича.

 

 


Відповідно до основних положень угоди сторонами виокремлено напрями з науково-методологічної та дослідницької діяльності, а також заплановано системне проведення науково-комунікативних заходів за організаційного сприяння факультету економіки та менеджменту в особі декана факультету доцента Гримака Олега Ярославовича.

Укладення угоди відбулося в Міжрегіональній Академії управління персоналом у місті Києві. Наш університет представляв завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович.

Також цією угодою передбачено заснування фахового наукового періодичного видання з державного управління з намірами подальшої реєстрації видання у міжнародних наукометричних базах даних.

Іван Парубчак, завідувач кафедри
публічного управління
та адміністрування

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru