КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

Cтуденти біолого-технологічного факультету спеціальності 207 “Водні біоресурси та аквакультура” з кураторкою Є.О. Барило провели ще одне цікаве заняття з курсу ОУДКД.

Цього разу відвідали екс-костел ордену Єзуїтів, тепер – Гарнізонний храм, а також спустилися у його таємничі підземелля, де провели захопливу та пізнавальну екскурсію.
Студенти дізналися про минуле ордену отців-єзуїтів, побачили скарби найбільшого храму старого міста і навіть те, як виглядав Львів 300, 500 та 700 років тому. Завдяки панорамним зображенням нашого міста учасники екскурсії легко перенеслися уявою в часі – в середньовічний Львів та дізналися його історію та легенди.
Саме підземелля дворівневе, частину його стін складають руїни попередніх будівель, які стояли на цьому місці до спорудження храму. У певних залах і тунелях виставлені артефакти, знайдені тут під час розкопок, в інших – плакати, що розповідають про видатних львів’ян минулого, деякі приміщення вражають лише своїм виглядом.
У Гарнізонному храмі на сьогодні діє Центр Військового Капеланства, Центр Студентського Капеланства та Центр Опіки Сиріт.