Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

19 березня студенти 2 курсу біолого-технологічного факультету (спеціальність «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва») разом з викладачами кафедри генетики і розведення тварин – завідуючою, доцентом Л.І.Музикою, старшим викладачем П.В.Боднаром та асистентами Ю.В.Пославською і Т.В. Оріхівським під час занять з дисципліни «Розведення сільськогосподарських тварин» відвідали з ознайомчою екскурсією Львівську аграрну дорадчу службу (ЛАДС) та Лабораторію аналізу якості молока.

 

Про роботу ЛАДС присутнім розповів її директор – Іван Паньків, Президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України. ЛАДС була створена 12 червня 2000 року внаслідок реалізації проекту TACIS Європейського союзу у 1998-2000 років. У Львівській області ЛАДС реалізовувала Проект “Підвищення конкурентноспроможності молочного сектору в Україні” за фінансової підтримки уряду Канади, наданої через Міністерство закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD). На сьогодні організація реалізовує Проект “Розвиток молочного бізнесу в Україні” (2014–2021). Діяльність дорадників спрямована на формування у селянства сучасної ринкової культури та поведінки, нового типу економічного мислення і створює передумови зростання на цій основі добробуту сільського населення. Основною функцією дорадчих формувань аграрного дорадництва є підвищення рівня компетенції фермерів для того, щоб вони мали можливість грамотно приймати власні управлінські рішення та робити ці рішення успішними.

Цікаву доповідь директора ЛАДС доповнив менеджер Голландського молочного проекту Вім Вісманс, який поділився своїм досвідом роботи у молочному скотарстві.
Студенти також мали змогу ознайомилися з роботою Лабораторії аналізу якості молока. Завідувач лабораторії Ірина Бєлінська детально розповіла про основні етапи роботи при дослідженні проб молока. Згідно з результатами аналізу якості молока можна збільшити прибутковість виробництва, підвищити ефективність годівлі та значно покращити здоров'я корів.

Щиро дякуємо керівництву ЛАДС в особі її директора Івана Паньківа та працівникам лабораторії за надану можливість ознайомитися із новітніми методами успішного ведення молочного скотарства в умовах селянських та фермерських господарств України.

Працівники кафедри генетики і розведення тварин

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru