EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор Андріїв Василь Іванович

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

8 жовтня в Україні відзначають День юриста - свято всіх тих, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод людини і громадянина.

IMG 134c26b7ee747c67930406124205aaf1 V

Відзначення професійного свята юристів стало вже доброю традицією в стінах нашого університету. В актовій залі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів було проведено урочисте розширене засідання кафедри права. Розпочав засідання ректор проф. Володимир Стибель, який привітав всіх юристів та студентів-правників з професійним святом. Ректор відзначив роботу колективу кафедри права та вручив завідувачу кафедри, професору Василю Андріїву грамоту «За плідну наукову роботу, творчий підхід до навчання і виховання студентів та з нагоди Дня юриста». А декан факультету ВГЕП, професор Руслан Пеленьо грамотами нагородив найактивніших студентів-правників.

Завідувач кафедри права, професор Василь Андріїв зазначив, що юрист - це не лише професія, це – покликання, рішення бути відповідальним за долі інших людей. Також завідувач кафедри подякував колективу кафедри права за сумлінну роботу та побажав усім правникам життєвої наснаги і нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання юридичної освіти, утвердження справедливості, правопорядку та законності.

IMG d8c4d7ff2d52df7b0a2bb7b2949b7567 V

Привітали колектив кафедри права і майбутніх юристів завідувачка кафедри філософії та педагогіки, професорка Олеся Смолінська й суддя Львівського окружного адміністративного суду Андрій Гулик. Від імені студентів-правників виступила студентка 4 курсу, лауреатка академічної стипендії Президента України Марта Васько, яка подякувала викладачам за отримані знання.

IMG 49036dbd8e503320d734e0e61ae11947 V

IMG c93d2bd63681da467502960b8cfeff5e V

По завершенні урочистого засідання викладачі кафедри права спільно з колегами з Інституту права Університету імені Яна Кохановського в м. Кельце (Республіка Польща) в онлайн режимі провели круглий стіл та обговорили сучасні реформаційні аспекти кримінального права України та Польщі. Під час круглого столу учасники ділилися досвідом та обговорювали актуальні питання кримінального права. Зокрема професор Інституту права Лєшик Вєчорек поділився досвідом проведення судових експертиз та експертних досліджень у Республіці Польща, а доцент кафедри права Богдан Телефанко обґрунтував необхідність та запропонував шляхи удосконалення виконання покарання у вигляді шрафу в Україні. На завершення польські колеги привітали викладачів кафедри права з професійним святом та відзначили необхідність подальшої співпраці.

IMG 0b1b783900ecfc0d87aedf280c491c26 V

IMG 823c51911652b0e9b99000f03edfde4e V