EN   UK

logo КАФЕДРА ПРАВА

Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор Андріїв Василь Іванович

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Відповідно до Указу Президента України від 16.09.1997 р. № 1022/97 щорічно 8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Це свято об’єднує юристів різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав та свобод громадян.

З нагоди професійного свята 8 жовтня 2018 р. в університеті відбулося урочисте розширене засідання кафедри права, в якому взяли участь студенти спеціальності 081 «Право», науково-педагогічні працівники кафедри права, представники адміністрації університету та гості.
На початку заходу з вітальним словом до учасників свята звернувся ректор, професор В.В. Стибель, який привітав усіх із професійним святом та побажав здоров’я й натхнення в навчанні та у професійній діяльності.
Із професійним святом привітав колег і декан факультету ветеринарної гігієни, екології та права доцент Р.А. Пеленьо, який подякував за плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів. Грамоти за активну громадську роботу одержали кращі студенти-правники Каплун Валерій та Колодка Роман.

Привітали студентів-правників та колег завідувач кафедри філософії та педагогіки доцент О.Є. Смолінська та професор кафедри теорії та філософії права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» професор М.С. Кельман, який також презентував студентам свій новий підручник «Теорія держави і права».
Під час засідання студенти-правники ознайомили присутніх з історією свята. А завідувач кафедри права професор В.І. Андріїв та асистент кафедри права М.М. Шикоряк ще раз наголосили студентам на важливості їх майбутньої професії у суспільстві.

Юлія Коверко, доцент кафедри права

Современный женский журнал.