Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

5 жовтня у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся «Освітній десант» – захід з підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників закладів вищої освіти та популяризації сучасних підходів у викладанні.


Учасниками цього перформансу освітніх майстер-класів, організованому тренінговим центром T-Update, у партнерстві з ГО «Вище» та центром розвитку особистості «TrainingBOX», були й викладачі кафедри права нашого університету – Олена Ніканорова і Христина Кульгавець.
У вітальному слові організатори розповіли про теорію поколінь і її вплив на навчання та викладання, про найбільш затребувані компетентності ХХІ ст.
Двогодинні майстер-класи були присвячені сучасним підходам та методам викладання і навчання: кейс-методу, фасилітації, тренінгу, коучингу тощо; інструментам розвитку компетентностей (креативності, роботи в команді, ефективної комунікації, емоційного інтелекту).
Набутий викладачами досвід сприятиме оригінальному та результативному процесу навчання студентів, які намагаються іти в ногу з сучасними суспільними викликами.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru