Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

2

Чемпіонка України — наша студентка.

Христина Басич - студентка I курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» нещодавно стала чемпіонкою Украни з вільної боротьби серед кадеті та виконала норматив “майстра спорту Українив” з вільної боротьби. Христина є вихованкою Сарненської ДЮСШ. Чемпіонат України відбувся в Харкові.

4

Наша студентка – срібна медалістка Кубку України

23 серпня в Харкові закінчився І-й етап Кубку України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини». Майстер спорту міжнародного класу Олександра Кукурузяк, студентка четвертого курсу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Ґжицького посіла на цих змаганнях друге місце в особистій першості та друге місце в командній першості.

1

Вітаємо нашу борчиню з бронзовою медаллю!

20-23 серпня у Львові відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років. У змаганні взяли участь  найкращі борчині України. Серед 12-тьох борчинь  у своїй ваговій  категорії студентка четвертого курсу ФВГЕП Анастасія Боженко  стала бронзовою  призеркою.