EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Навчальні посібники:

1. Навчальний посібник для лабораторних робіт з "Нарисної геометрії" з використанням комп'ютерної програми КОМПАС-ГРАФІК Укладачі: Чайковський Б.П., Шалько А.В., Ярошович І.Г., Шпить І.В. // Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Львів. - 2020. –150 с.
2. Навчальний посібник з навчальної дисципліни "Рибогосподарська гідротехніка з основами геодезії" Укладачі: Ярошович І.Г., Чайковський Б.П., Ярошович Т.С., Шалько А.В., Білаш Ю.П.// Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Львів. - 2020. –82 с.
3. Навчальний посібник з навчальних дисциплін "Основи охорони праці" та "Охорона праці в галузі" "Процедура проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань (отруєнь) та аварій на виробництві" Укладачі: Ярошович І.Г., Чайковський Б.П., Ярошович Т.С., Микичак Б.М., Білаш Ю.П., Шпить І.В.// Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Львів. - 2021. –140 с.

Методичні рекомендації:

1. Ярошович І.Г., Чайковський Б.П., Ярошович Т.С. Методичні рекомендації для самостійної роботи з дисципліни ,, Охорона праці у тваринництві” "Вимоги безпеки до виробничого обладнання, експлуатації сільськогосподарської техніки та утримання тварин у сільськогосподарському виробництві" Львів, 2020. – 44 с.
2. Ярошович І.Г., Чайковський Б.П., Микичак Б.М., Ярошович Т.С. Тестові завдання з навчальних дисциплін "Основи охорони праці" та "Охорона праці в галузі" "Процедура проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань (отруєнь) та аварій на виробництві" Львів, 2021. – 32 с.
3. Ярошович І.Г., Чайковський Б.П., Ярошович Т.С., Шалько А.В. Методичні рекомендації для проведення лабораторно-практичного заняття «Методи аналізу виробничого травматизму та профзахворювання» Львів, 2021. – 60 с.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru