uk f
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


Чи багато хто з нас можуть, не кривлячи душею, відповісти на питання: «Як ви розслабляєтеся» фразою з відомого анекдоту: «А я не напружуюся»? Скоріш за все ні. Як тут не напружуватися, якщо на роботі - завал, вдома - проблеми, в автобусі на ногу наступили... Словом, ритм життя такий, що навіть і розслабитися то особливо ніколи.

Наскільки ви напружені? Що або хто викликає у вас стрес? Чи вмієте ви перемикатися і відпочивати? На всі ці питання може відповісти наш сьогоднішній тест.
Чашечка ароматної кави не тільки бадьорить вранці, але і дає можливість зробити невелику приємну паузу в низці щоденних справ і турбот. Уявіть собі таку картину: затишне кафе, неголосна музика, м'яке світло і божественний аромат свіжозвареної кави... Ви сидите за своїм улюбленим столиком і дивитеся на падаючі пластівці снігу за вікном. У вас стільки справ, що голова йде обертом, але ви заслужили цей відпочинок. На жаль, він триватиме недовго - приблизно стільки, скільки ковтків кави поміститься у вашій чашці, а потім ви знову поринете в постійну суєту. Але поки... Поки відсуньте всі проблеми в сторону і отримуйте задоволення!
А тепер питання:
- Як виглядає кав'ярня, в якій ви знаходитеся: опишіть її інтер'єр і атмосферу.
1. Це великий галасливий зал, в якому багато народу, а столики стоять досить близько один до одного?
2. Або ж це невелике напівпорожнє приміщення, де можна вести приватні розмови, або просто сидіти на самоті, думаючи про щось своє?
3. А може, для вас взагалі не має значення - наскільки велике приміщення і багато в ньому людей? Ви зайшли сюди лише для того, щоб випити кави, і головне, щоб вона була смачною.
- Ви замовили каву і чекаєте, коли вам її принесуть. Що ви робитимете в очікуванні замовлення?
1. Будете спостерігати за іншими відвідувачами? Оцінювати їх зовнішність, одяг, манеру говорити, спробуєте вгадати хто вони і про що думають?
2. Зробивши замовлення, відразу ж заглибитися в мобільний телефон, книгу або почнете вивчати меню?
3. Не будете робити зовсім нічого, а просто - сидіти і чекати свою каву?
- Каву принесли, ви її спробували. Що скажете? Яка вона?
1. Вона просто чудова! Мабуть, одна з кращих, що вам доводилося пити.
2. Вона непогана, але до ідеалу не дотягує: можливо, на ваш смак, ця кава занадто гаряча / холодна / міцна / слабка / гірка / солодка... Загалом, вона цілком пристойна, але особливого захоплення не викликає.
3. «Ну і гидота!» - Думаєте ви, і відсуваєте чашку убік.

Ключ до тесту:
Кав'ярня в цьому тесті символізує соціум, а те, як ви себе в ній вели - розповідає про те, як ви в даний момент себе в цьому соціумі відчуваєте. Можливо, ви втомилися від людей, від спілкування з ними вдома або на роботі, або потребуєте сну. А може, ви живете в повній гармонії з оточуючими, і не відчуваєте ніякого стресу. Зараз перевіримо.
- Описуючи інтер'єр і атмосферу кафе, ви описали ідеальну для вас робочу обстановку. Хтось прекрасно себе почуває, перебуваючи у великому колективі, в щільному натовпі однодумців. Таким людям подобається бути в епіцентрі подій, щодня спілкуватися з великою кількістю народу - так вони заряджаються енергією. Самотність ж їх гнітить.
- Інші - цінують тишу і спокій. Такій людині важко зосередитися, якщо вона постійно перебуває на виду і змушена весь час з кимось взаємодіяти. Для того щоб відновити сили і зняти стрес, вона потребує самоти.
- Втім, є й такі - захоплені роботою і загартовані життям люди, для яких навколишня атмосфера не має особливого значення.
- Те, як ви коротали час в очікуванні замовлення, вказує на головне для вас джерело стресу на роботі, а можливо, і в житті в цілому.
- Якщо ви уважно спостерігали за відвідувачами кав'ярні, ймовірно, вас досить сильно хвилює те, що говорять і роблять інші. Постарайтеся поменше переживати через чужі думки, розслабтеся і будьте собою. Тоді стресів у вашому житті поменшає.
- Заглибилися в свій ноутбук, телефон, журнал або стали вивчати меню? Ви
- активна і захоплива людина, але іноді у вас бувають труднощі з перемиканням. Буде краще, якщо ви навчитеся залишати робочі справи за дверима офісу, а домашні проблеми не станете тягнути на роботу.
- Ви просто сиділи і нічого не робили? З одного боку, ви на рідкість врівноважені: вмієте відключатися від турбот, швидко забуваєте про неприємності, не переживаєте про те, що подумають інші... Але у всіх цих достоїнств є зворотна сторона, і іноді вам починає здаватися, що у вашому житті замало яскравих подій і сильних емоцій. Словом, джерелами стресу для вас може бути звичайна нудьга. - Як вам сподобалася кава? Смак і температура вашого уявного напою співставні з рівнем стресу, який ви самі собі створюєте в житті. Чим більше вам сподобався кава, тим менше марних переживань ви привносите в своє життя.
- Якщо ви вважали каву чудовою, ви володієте чудовою властивістю: цінувати кожен прожитий день і помічати навколо себе, в основному, хороше. Ви не з тих людей, які люблять створювати проблеми собі і оточуючим.
Якщо ви вирішили, що напій, який вам принесли, був занадто холодним, гарячим або якимсь не таким - ви завжди знайдете до чого причепитися, відшукаєте привід попереживати через дрібниці. Якщо принесена кава здалася вам рідкісною гидотою, вас можна «привітати»: ви - неперевершений майстер створювати проблеми на порожньому місці. Ви не тільки самі постійно перебуваєте в стані стресу, а й є джерелом стресу для інших людей.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru