Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


26 квітня 2018 року студенти 1-2 групи менеджменту 2 курсу ФЕМ відвідали незвичний музей. «Мертві допомагають живим» – такий напис латинською мовою зустрічає відвідувачів при вході до єдиного в Україні Музею історії хвороб, що функціонує при кафедрі патанатомії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Музей хвороб людини заснував у 1896 році професор-патологоанатом Андрій Обжут. Кілька експонатів він привіз із Карлового університету з Праги. Деяким понад 150 років (колекції пухлин очей, цирозу печінки, патології новонароджених). У музеї є архів протоколів розтинів столітньої давності. На даний час він складається з п’яти відділів: експозиція макропрепаратів (понад 2400 одиниць); зібрання протоколів розтинів (86 567 протоколів за період 1896–2012 рр.); колекція патогістологічних препаратів (15 тис. од.); колекція рисунків макро- та мікроскопічних патоморфологічних препаратів (близько 5 тис.); бібліотека, в якій зберігаються підручники з патологічної анатомії, наукові часописи, монографії з середини ХVІІІ ст.

Після розповіді працівника музею та оглянутих експонатів, починаєш розуміти, як важливо берегти здоров’я, займатися спортом. Не курити, не вживати наркотиків та алкоголю. Будь-який організм, якщо його отруювати протягом тривалого часу може здатися і тоді наші з Вами органи можуть стати претендентами на експонати в ось такий музей.

Куратор Матвеєва М.П.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru