emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

Впродовж березня-червня 2018 року в Камрадському державному університеті (республіка Молдова) проведено міжнародний конкурс студентських наукових робіт з економіки. В конкурсі взяли участь 187 студентів з 33 ВНЗ 7-ми країн. За результатами конкурсу дипломами ІІІ ступеня нагороджені:
1.НОСАЛЬЧУК Ольга, студентка 2 курсу СП, менеджмент за роботу «Теоретико - метологічні основи державного регулювання сільськогосподарських підприємств на регіональному рівні» , керівник - доцент каф ПУА МИНІВ Р.М.
2. САЧКОВСЬКИЙ Юрій, ПАНЕВНИК Софія, студенти 4 курсу, менеджмент за роботу «Особливості розвитку фермерства в Карпатському регіоні України», керівник - професор, зав. каф. менеджменту ШУЛЬСЬКИЙ М.Г.

Деканат ФЕМ