emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

10 травня 2019 року у Вищій школі управління у Вроцлаві (Республіка Польща) проходив науково-практичний семінар«Сучасна освіта: передумови, детермінанти, перспективи» («Nowoczesna edukacja: uwarunkowania, determinanty, perspektywy»). У семінарі взяли участь викладачі кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З.Гжицького, зокрема, завідувач кафедри професор Іван Парубчак, доценти Галина Гринишин, Мар’яна Матвеєва, Тарас Пенцак, старший викладач Надія Радух та студенти факультету економіки та менеджменту спеціальності менеджмент Тарас Грицьків, Святослав Дмитришин, Наталія Зровко, Катерина Кучма, Євгеній Пелешко, Роман Темник, Андрій-Сергій Швець, Софія Юнко.

Основною проблематикою семінару було питання міжнародної студентської мобільності та його реалізація в межах укладеної угоди про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З.Гжицького та Вищою школою управління «Edukacja» у Вроцлаві. Обговорювались сучасні методики викладання та якість освіти в Україні та Польщі, переваги та «підводні камені» навчання за кордоном, значимість диплому європейських університетів.
Ректор Вищої школи управління «Edukacja» у Вроцлаві Малгожата Квєдоровіч-Анджеєвска та декан факультету управління Ярослав Васінські презентували можливості реалізації міжнародної студентської мобільності на базі свого навчального закладу. Безпосередня участь студентів у семінарі та обговоренні питань освіти допомогла краще окреслити запити сучасної молоді на здобуття якісної освіти та чіткіше сформувати напрями подальшої співпраці між навчальними закладами.

Іван Парубчак, професор