Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

фото 1

22 травня 25 року на базі кафедри нормальної та патологічної фізіології імені Степана Стояновського відбувся науково-практичний семінар на тему «Фізіологічні особливості реактивності організму тварин і птиці», присвячений 75-річчю від дня народження доктора ветеринарних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Національної академії наук вищої освіти України Володимира Григоровича СТОЯНОВСЬКОГО. Семінар проходив у змішаному форматі з використанням платформи дистанційної роботи ZOOM, що дало змогу долучитися науковцям з різних міст, тому в роботі семінару взяли участь співробітники дев’яти закладів вищої освіти та чотирьох науково-дослідних інститутів України.

фото 2

фото 3

фото 4

фото 5

фото 6

З вітальним словом до учасників звернулися в. о. ректора, кандидат біологічних наук, доцент Ігор Турко та голова Вченої ради Університету, доктор наук з державного управління, професор Іван Парубчак. Вони зазначили, що Володимир Григорович приділяв багато часу своїм обов’язкам у адміністративній роботі, науковій праці, а своєю працею та життєвим доробком гідно доповнював надбання і цінності національної еліти України.

За час своєї надзвичайно широкої й натхненної наукової діяльності Володимир Григорович виховав наукову школу учнів, які успішно продовжують справу свого Вчителя. Володимир Григорович завжди допомагав своїм учням у творчому науковому пошуку обрати свою, незайману нішу, націлював, підтримував наукові ініціативи і створював умови для дослідницької роботи. З теплом у серці виступила з доповіддю кандидат ветеринарних наук, доцент Ірина Коломієць, відновлюючи в пам’яті численної аудиторії науковий та творчий шлях, розвиток школи відомого вченого фізіолога, патофізіолога у галузі ветеринарної медицини та біології.

фото 8

фото 10

фото 11

фото 12

фото 13

фото 14

Наукові доповіді виголошували Світлана Усенко, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, декан факультету технологій тварин та продовольства; Анатолій Шостя, доктор сільськогосподарських наук, професор, проректор з наукової роботи Полтавського державного аграрного університету та Галина Стельмах, ветеринарний консультант компанії «БАРБУС».

фото 15

фото 16

фото 17

фото 18Спогадами про відомого фізіолога, колегу, друга, однокурсника, співробітника Володимира Григоровича Стояновського поділилися: Володимир Снітинський, доктор біологічних наук, професор, академік НААН України; Григорій Седіло, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН; Василь Влізло, доктор ветеринарних наук, професор, академік НААН України, заслужений діяч науки і техніки України; Ігор Коцюмбас, доктор ветеринарних наук, професор, академік НААН України; Марія Камбур доктор ветеринарних наук, професор; Михайло Брошков, доктор ветеринарних наук, професор; Дмитро Гуфрій, доктор ветеринарних наук, професор; Юрій Салига, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НААН України; Алла Гунчак, доктор сільськогосподарських наук, професор; В’ячеслав Данчук, доктор сільськогосподарських наук, професор; Валентин Карповський, доктор ветеринарних наук, професор; Олексій Данчук, доктор ветеринарних наук, професор; Ольга Бобрицька, доктор ветеринарних наук, професор.

фото 19

фото 20

фото 21

фото 22

фото 23

фото 24

Незважаючи на те, що так багато уваги Володимир Григорович приділяв своїм обов’язкам у адміністративній роботі, науковій праці, він знаходив час для родини і сім’ї. Чуттєві спогади про чудового батька і дідуся висловив син Ігор Володимирович Стояновський, кандидат медичних наук.

фото 25

Наука – це організовані знання, мудрість – це організоване життя. Саме за таким принципом жив і сам Володимир Григорович, провадив наукову діяльність і виховував молодь. Світлі спогади про людину, яка чесно й гідно прожила своє життя, назавжди залишають по собі плоди її добрих справ.

Допис підготували Ірина КОВАЛЬЧУК та Ірина КОЛОМІЄЦЬ

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru