EN   UA

logo

 

 

КАФЕДРА ГОДІВЛІ ТВАРИН ТА ТЕХНОЛОГІЇ КОРМІВ 

Півторак Ярослав Іванович – завідувач кафедри, професор,
доктор сільськогосподарських наук

Телефон:   (032) 239-26-79

 

 

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

  1. «Молочна продуктивність та обмінні процеси в організмі корів за використання в структурі раціону препарату «Biosprint»

(виконавці: проф. Півторак Я.І.; доц.: Наумюк О.С., Петришак Р.А., Голодюк І.П., асп. Харко М.В.).

Дослідженнями передбачалося оптимізацію процесу годівлі лактуючих корів симентальської породи за рахунок використання у раціонах препарату «Biosprint», і встановлення його впливу на рубцеву ферментацію та молочну продуктивність за найбільш оптимальної дози введення. Проведені дослідження за оцінкою продуктивної дії препарату «Biosprint» на молочну продуктивність корів та якісні показники молока дають підставу стверджувати про доцільність його використання в структурі раціону за однотипової годівлі в кількості 5-6 г/гол/добу.

  1. «Використання потенціюючої пробіотичної кормової добавки «ПРОПІГплв» в живленні свиней »

(виконавці: проф. Півторак Я.І., асп. Блайда І.М.).

Результат виконаної роботи: отриманні результати досліджень щодо використання пробіотичної кормової добавки «ПРОПІГплв» в годівлі молодняку свиней призначених на відгодівлю дають підставу стверджувати про доцільність її уведення в раціон на фоні концентратного типу в кількості 4-5 г/гол/добу.

  1. «Ефективність використання злаково-бобових сумішок з добавкою ерготропіків при вирощуванні ремонтних телиць та годівлі дійних корів»

 (виконавці: проф. Півторак Я.І.; доц.: Голодюк І.П., Матеуш В.Л.).

Результат виконаної роботи: виходячи із досліджень, запропоновано найбільш оптимальні типи годівлі дійних корів кормосумішками власного виробництва, які забезпечують нормовану їх годівлю та підвищують молочну продуктивність. Це дозволило також скоротити у раціонах кількість дорогих зернових компонентів і знизити собівартість молока.

  1. «Організація нормованої годівлі ремонтних телиць»

 (виконавці: проф. Півторак Я.І., ст. викл. Семчук І.Я.).

Спрямоване вирощування ремонтного молодняку великої рогатої худоби на першому етапі їх живлення з використанням концентрату ІНТЕРМІКС КМ стандарт при помірному рівні енергетичного живлення до 9-місяців забезпечує середню вгодованість тварин. Це вказує і на оптимальний рівень такого типу раціону на розвиток шлунково-кишкового тракту теличок.

  1. «Інтенсивність росту і розвитку райдужної форелі за використання кормів Aller Aqua та Aquafeed Fischfutter»

 (виконавці: проф. Півторак Я.І., асп. Бобель І.Ю.).

Проведені дослідження за оцінкою ефективності кормів Aquafeed Fishsfutter та до Aller Aqua показали, що найбільш ефективними є корми Aller Aqua. Структура цих кормів залежить від вихідної сировини, використаної при виробництві і їх споживання є найбільш оптимальним за умов зміни температурного режиму на 4ºС.

  1. «Особливості годівлі та вирощування водоплавної птиці в умовах Львівської області».

(виконавці: доц. Слобода О.М.).

Вивчались особливості вирощування та годівлі молодняка гусей породи легарт та оброшинська сіра та качок-мулардів кросу «Благоварський» та власної селекції при схрещуванні качок пекінської білої породи із місцевими селезнями. Вивчено особливості годівлі та вирощування водоплавної птиці в умовах ДПДГ «Миклашівське» Пустомитівського р-ну Львівської обл. Вивчено ряд господарських та зоотехнічних показників та  продуктивності піддослідної птиці.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru