2 травня 2018 року в дрозофільному практикумі кафедри генетики і розведення тварин із студентами І курсу «СП» біолого-технологічного факультету, спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» проведено лабораторне заняття з дисципліни «Генетика з біометрією» на тему: «Дослід з дрозофілою по вивченню успадкування альтернативних ознак».

На занятті студенти проводили досліди по схрещуванню різних мутантних ліній дрозофіли (Normal, Vestigial, Ebony і White) для вивчення закономірностей успадкування протилежних ознак при моно- і дигібридному схрещуванні та ознак зчеплених зі статтю.

Лабораторне заняття проводив старший викладач кафедри, кандидат біологічних наук Боднарук Володимир Євгенович.