04.05.2018 року відбулось вручення дипломів магістрів з економіки із спеціалізацією «Економіка довкілля і природніх ресурсів».

Урочисте вручення відбулось на засіданні кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича.
Керівник кафедри, професор Музика Павло Михайлович, привітав випускників та побажав їм нових звершень на професійній ниві. Двоє із випускників, Сенів Василь Осипович та Кравець Валентин Юрійович отримали дипломи з відзнакою.

Кожен із випускників мав змогу озвучити свою думку щодо навчання в університеті.
Зокрема, Сенів Василь Осипович, парох села Фалиш Стрийського району Львівської області, випускник духовних навчальних закладів Москви, Ленінграда, Любліна, висловив свою вдячність викладацькому складу університету. Василь Осипович, звернув увагу на те, що таких фахівців на ринку праці цінують дуже високо, у них надзвичайно великі можливості кар’єрного росту, як і рівень зарплати. Він висловив надію про те, що отримані знання з економіки допоможуть йому ефективніше реалізувати себе на ринку праці.
Кравець Валентин Юрійович, юрист нашого університету, зауважив, що сучасна людина без знань з економіки не зможе розуміти економічні процеси у суспільстві і на підприємстві. Висококваліфікований економіст, здатен в ринкових умовах приймати обґрунтовані господарські рішення і нести відповідальність за результативність діяльності господарюючого суб’єкта.
Легедза Мар’ян очільник сільської ради села Градівка Городоцького району Львівської області, відзначив, що знання з економіки є особливо важливі для управлінців адміністративними одиницями. Особливо, це актуально в контексті створення ОТГ. Маючи знання з економіки керівник територіальною громадою здатен ефективно розподіляти ресурси, на якісно вищому рівні, аргументовано проводити переговори із потенційними інвесторами, проводити економічний аналіз господарюючих суб’єктів та визначити подальшу стратегію розвитку громади.

Погоджуючись із словами магістрів від себе хочемо додати. У час інтенсивної конкуренції на ринку праці знання економіки дають змогу краще себе презентувати роботодавцю, досягати високих господарських результатів на та забезпечити високу якість життя.

Хочемо додати найважливіше.
Запрошуємо на навчання в магістратуру. Спеціальність Економіка 051, спеціалізація «Економіка довкілля та природніх ресурсів». З 14 травня 2018 року розпочинається реєстрація на тестування з англійської мови. За консультацією та допомогою із реєстрацією просимо звертатись на кафедру економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича до доцента кафедри, Грабовського Романа Стефановича.