6 – 8 червня 2018 року на базі Уманського національного університету садівництва відбувся ХХ зліт студентських лідерів аграрної освіти України. ЛНУВМБ імені Степана Ґжицького на Зльоті представляла делегація у складі: Антона Фарафонова (магістра І курсу ФВМ)- в.о. голови профкому студентів та аспірантів, Анастасії Прихідько (ст. І курсу СП ФЕМ) – заст. голови самоврядування університету, Яни-Марії Шевчук ( ст. І курсу ФВМ) – заст. голови дебатного клубу університету, Богдана Коцана ( ст. ІІІ курсу ФВГЕП), Людмили Кучер ( ст. ІV курсу БТФ), Юрія Горячого ( ст. І курсу ФХТБ).

У програмі Зльоту відбулось засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування; Засідання дискусійних клубів за темами (Студентське самоврядування. Що ми можемо змінити?; Перспективи привабливості аграрного сектору; Сучасний менеджер – який він?; Зміни клімату та їх вплив на сільськогосподарське виробництво України; Аграрний інженер. Хто він сьогодні? Які знання йому потрібні?; Садівництво і овочівництво. Новий погляд; Земельна реформа. Ризики та успішне завершення; Визначна роль озеленення сіл в розвитку зеленого туризму); Акція «Подаруй дитині радість» у Обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей; Лекції міжнародних експертів для студентів і аспірантів; Відвідування промислових підприємств та фермерських господарств і звичайно екскурсія до Національного дендрологічного парку «Софіївка», яку проводили студенти Уманського НУС.

Студенти нашого університету стали активними учасниками усіх заходів Зльоту. За активну участь у роботі дискусійного клубу та найкращу доповідь ПОДЯКОЮ нагороджений студент ІІІ курсу ФВГЕП Богдан Коцан. Студентка І курсу ФВМ Яна Шевчук стала призером ДИПЛОМУ ІІІ СТУПЕНЯ у Агрополітичних дебатах Зльоту (диплом І ступеня – НУБіП; диплом ІІ ступеня - УНУС).

Тетяна Купчак, керівник ВСКРУ