Підсумкова атестація – це завершальний етап навчання у закладі освіти та перевірка набутих знань, умінь і навичок студентів.
З 18 по 22 червня 2018 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права працювала Екзаменаційна комісія для проведення атестації студентів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та спеціальності «Право».

Головою комісії з напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» було призначено доктора технічних наук, завідувача кафедри екології та збалансованого природокористування Національного університету «Львівська політехніка», професора Мальованого М.С.; а головою спеціальності «Право» ‒ доктора юридичних наук, завідувача кафедри адміністративного та інформаційного права Національного університету «Львівська політехніка», професора Бортник Н.П.

Роботу комісії розпочав декан факультету, доцент Пеленьо Р.А., який побажав студентам впевненості, успіхів та досягнення високих результатів під час складання екзаменів та захисту кваліфікаційних робіт.
Студенти-екологи склали комплексний кваліфікаційний екзамен та захистили дипломні роботи. Під час захисту майбутні бакалаври мали можливість презентувати результати своїх наукових досліджень з актуальних питань екології та охорони навколишнього середовища. Кожна доповідь супроводжувалась мультимедійною презентацією. Студенти, долаючи хвилювання, фахово відповідали на запитання екзаменаційної комісії, продемонструвавши набуті під час навчання й виробничої практики знання та високий рівень своєї підготовки.

Схвальною була оцінка Голови екзаменаційної комісії професора Мальованого М.С. щодо ґрунтовних відповідей як з теоретичної, так і з практичної точки зору на поставлені запитання. Варто відзначити доповіді таких студентів як: Корман Олесі, Челяди Юлії, Ціжовської Марії, Дяченка Богдана, Кузьмик Ольги, Шуп’яного Олега.
Результати комплексного державного іспита за спеціальністю «Право» показали високий рівень підготовки студентів, а також довели, що вони гідні отримати відповідний освітній ступінь за обраною спеціальністю.

За результатами роботи екзаменаційної комісії всі студенти отримають диплом бакалавра.
Колектив факультету та випускові кафедри щиро вітають своїх випускників із завершенням навчання та бажають вдалого вступу до магістратури.