Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького за підтримки ректора університету, професора Володимира Володимировича Стибеля, першого проректора, доцента Ігоря Богдановича Турка, декана ФВГЕП, доцента Руслана Андрійовича Пеленя, заступника декана ФВГЕП, ст. викладача Галини Володимирівни Сус, заступника декана ФВМ, асистента Євгена Степановича Гащука, завідувача кафедри екології, професора Романа Петровича Параняка і в.о. голови профкому студентів та аспірантів Антона Фарафонова мали змогу взяти участь у ІІ Фестивалі агротуристичного кластеру «ГорбоГори», який відбувся 25-26 серпня цього року поблизу с.Хоросно на Львівщині.

01 30 08 18

02 30 08 18

03 30 08 18

Метою фестивалю є популяризація агротуристичних кластерів як на Львівщині, так і в Україні, як приклад розв’язання проблем сталого розвитку сільських територій. ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького є співзасновником і активним учасником кластеру від часу його заснування.

В межах Фестивалю «ГорбоГори» проведено традиційний на Львівщині ярмарок «Добрі традиції Галичини», який об’єднав виробників сільськогосподарської продукції та науковців з метою залучення до спільних наукових проектів, навчань, семінарів.
Згуртована команда студентів нашого університету і фермери! Молоді, з великим бажання пізнавати, вчитись! Адже робота у фермерських господарствах є клопіткою, але цікавою, вмотивованою! Можливість поспілкуватись з виробниками сирів, виробів з вовни, м’ясних виробів, риби, равликів, також придбати та продегустувати унікальну продукцію регіональних виробників, спостерігати приготування та брати участь у дегустації страв, в зоокутку, оглянути тварин та птахів, що було пізнавальним і цікавим для студентів, також вело-пробіги та пішохідні екскурсії, катання на конях, вболівання на равликових перегонах.

04 30 08 18
Під керівництвом доцента кафедри екології Світлани Йосипівни Кропивки, асистента кафедри генетики і розведення тварин Тараса Володимировича Оріхівського активно долучились студенти Університету: Софія Шишак, Антон Козел, Оксана Кузьма, В’ячеслав Чулюк, Анастасія Мацевко, Неля Сливка, Каріна Добрянська, Сергій Гальомко, Юрій Кріль, Уляна Янчишин, Олена Накс, Анастасія Тараненко, Валерія Мутовіна, Микола Семчук, Сергій Слобода, Роман Бобрицький, Тетяна Барабаш, Віктор Мельник, Сергій Ващук.
Дякуємо Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації під керівництвом Людмили Вікторівни Гончаренко, за можливість співпраці і розвитку!