Розпочались будівельні роботи з облаштування спортивного майданчика на території академмістечка університету.

Минулоріч проект «Студентський парк на Пекарській: територія спорту і відпочинку» переміг у конкурсі «Громадського бюджету Львова». На його реалізацію з бюджету міста виділено майже 500 тисяч гривень. За кілька тижнів на території за головним корпусом університету постане облаштований громадський простір з різноманітними турніками, лавочками, смітниками.

Проект облаштування території студентського парку на Пекарській дасть змогу мешканцям мікрорайону, учням місцевих шкіл та тисячам студентів нашого університету проводити вільний час у комфортних та приємних умовах. Молодь отримає можливість проводити вільний час активно, з користю для власного здоров’я, займатись спортом та гімнастикувати на нових турніках. Тут можна буде влаштовувати і змагання.

Окрім того, ведуться роботи з ремонту та оновлення асфальтного покриття внутрішніх доріжок на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Так, здійснено ґрунтовний ремонт частини дороги, що веде від ветеринарного факультету до гуртожитку № 3. Буде оновлено низку пішохідних доріжок. Також розпочато роботи із встановлення санвузла на першому поверсі гуртожитку № 2.
Андрій Болкун.