uk f
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Розпочинається прийом заявок на участь у програмі «Львів науковий», у межах якої передбачено 250 тис. грн на премії талановитим ученим.
Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 

 

Місто виділяє 500 тис. грн з бюджету для підтримки розвитку науки – по 250 тис. грн на дофінансування міських наукових конференцій і премії науковцям.

Зазначено, що заявки на фінансування соціально-наукових проектів у межах конкурсу можуть подавати вищі навчальні заклади, науково-дослідні установи та безпосередньо вчені, які планують проводити свій захід у Львові у 2019 році, та які не мають комерційної мети.

Щодо конкурсу на отримання премії для талановитих науковців, то участь у ньому можуть брати вчені, які займалися науковою діяльністю у Львові (основне місце праці) впродовж останніх трьох років (з 2016 до 2018 року, включно з моментом подання заявки). Премії Львівської міської ради отримають не менше ніж 5 молодих науковців (до 40 років).

Заявки на отримання премії повинні подати вчені особисто, або ж надіслати їх поштою на адресу: площа Ринок, 1, офіс 416. Прийом заявок триває до 24 листопада 2018 року.

«При визначенні переможців оцінюється наукова діяльність вчених за 2017 рік. Також для участі заявники обов’язково мають створити профіль дослідника в Google Scholar. Після завершення терміну подачі документів Керівна Рада програми розглядає заявки та визначає переможців за такими критеріями: індекси Гірша заявника за Scopus та Google Scholar, кількість наукових робіт, статей, опублікованих заявником у 2017 році (з вказаним місцем праці заявника у Львові) та сумарний середній коефіцієнт впливовості (імпакт-фактор) видань, у яких публікувався заявник у 2017 році», – йдеться в повідомленні.

Додаткову інформацію можна отримати в ЛКП «Львівське конференц-бюро» за тел.: 254−60−99, або написавши електронного листа на е-скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактна особа – Петро Гошовський.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru