Друк
joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ ГІГІЄНИ, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРАВА

І курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Загоруйко Віталій Володимирович

91,6375

2.      

Пинило Юлія Романівна

87,80714

3.      

Александрюк Юрій Олександрович

87,5

4.      

Семків Кароліна Євгенівна

86,10179

5.      

Задорожна Ірина Юріївна

85,80536

6.      

Климова Ірина Валеріївна

82,94643

7.      

Моргайло Ірина Сергіївна

81,90357

8.      

Гоменюк Ростислав Віталійович

81,59643

9.      

Бережницька Аліна Богданівна

81,11429

10.         

Проніна Олександра Андріївна

80,91964

11.         

Гула Володимир Васильович

79,52857

12.         

Березій Любов Анатоліївна

78,44286

13.         

Петричка Вікторія Вікторівна

78,32143

14.         

Натін Юрій Юрійович

75,49107

15.         

Роземборський Сергій В’ячеславович

75,2875

16.         

Міняйло Антон Олександрович

74,77857

17.         

Залуська Ксенія Миколаївна

74,16786

18.         

Вуєк Іван Миколайович

73,69286

19.         

Левицька Марина Сергіївна

73,3875

20.         

Кулак Оксана Євгеніївна

73,18393

21.         

Воротинцева Ярослава Леонідівна

70,84286

22.         

Баран Михайло Юрійович

70,3

23.         

Мустафа Аміна Абд Елькарім

68,86607

24.         

Минусора Ігор Михайлович

68,19643

25.         

Іванюк Віталій Юрійович

67,8375

26.         

Корх Анна Сергіївна

65,9125

27.         

Гуменчук Андрій Тарасович

64,70179

28.         

Нікітюк Антон Олегович

62,80179

29.         

Бережанський Станіслав Андрійович

62,63214

30.         

Ярема Марія Григорівна

62,56429

31.         

Білак Олександра Василівна

60,44286

32.         

Гринькевич Лілія Романівна

59,44286


 

ІІ курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.                   

Ільменська Олександра Іванівна

92,61111

2.                   

Войтович Христина Віталіївна

91,19444

3.                   

Сусол Зоряна Андріївна

88,97778

4.                   

Шмерега Анастасія Петрівна

87,07778

5.                   

Чернявська Аліна Юріївна

86,55556

6.                   

Васьо Тарас Іванович

85,5

7.                   

Приходько Ольга Володимирівна

85,5

8.                   

Пришляк Віталіна Тарасівна

85,5

9.                   

Прокопчук Антон Петрович

85,32778

10.              

Бик Надія Андріївна

85,19444

11.              

Чикіль Софія Романівна

84,63333

12.              

Белінська Анастасія Анатоліївна

82,86111

13.              

Борис Вікторія Андріївна

81,27778

14.              

Лошакова Анастасія Дмитрівна

80,43333

15.              

Квасниця Назар Олегович

79,31111

16.              

Козак Олег Любомирович

79,16667

17.              

Яцик Михайло Миколайович

74,1

18.              

Гребіневич Яна Іванівна

72,83333

19.              

Махмудов Ельтибар-Олег Файязович

72,55556

20.              

Монастирська Діана Анатоліївна

71,67222

21.              

Дутчин Іванна Юріївна

70,3

22.              

Павловець Іванна Олександрівна

69,98333

23.              

Островська Богдана Миколаївна

66,5

24.              

Білоус Олександра Володимирівна

66,5

 


 

ІІІ курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Разкевич Надія Іванівна

96,63846

2.      

Сафтюк Вікторія Петрівна

94,59231

3.      

Лучка Тетяна Ігорівна

93,35

4.      

Гриновець Ольга Богданівна

92,55577

5.      

Крисевич Василь Володимирович

92,26923

6.      

Паньків Андріана Володимирівна

92,20385

7.      

Бусько Любов Ігорівна

91,58269

8.      

Плонка Мар’яна Сергіївна

90,84808

9.      

Мичка Галина Григорівна

90,32692

10.  

Сливка Неля Іванівна

89,61923

11.  

Луценко Соломія Віталіївна

88,38654

12.  

Сомик Ірина Зіновіївна

85,66154

13.  

Крутій Дарина Анатоліївна

84,65962

14.  

Чеголя Андрій Сергійович

81,58077

15.  

Пехів Богдан Володимирович

80,71346

16.  

Михальський Олександр Іванович

78,69808

17.  

Малімон Олександр Ігорович

77,27115

18.  

Волторністий Юрій Андрійович

77,13269

19.  

Водзінська Євгенія Вікторівна

73,07692

20.  

Ісаєнко Володимир Андрійович

70,55577

21.  

Жиганов Іван Анатолійович

67,34038

22.  

Єрмоленко Дмитро Владиславович

66,86538

23.  

Суховецький Євгеній Олегович

64,45385

 


 

ІV курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Грудецька Дарина В’ячеславівна

98,8125

2.      

Мосевич Соломія-Роксолана Л.

97,3875

3.      

Вакуліч Анастасія Петрівна

95,2

4.      

Рябоконь Анастасія Олександрівна

94,5375

5.      

Стечинський Тарас Тарасович

94,5375

6.      

Щудляк Дмитро Вікторович

94,4375

7.      

Астахова Владислава Романівна 

93,775

8.      

Бражник Людмила Анатоліївна

93,595

9.      

Боженко Анастасія Валеріївна

93,5875

10.             

Шишак Софія Яшарівна

93,5875

11.             

Сухенко Анна Олексіївна

93,5875

12.             

Гайдай Сніжана Олегівна

93,5375

13.             

Ососкало Леся Сергіївна

93,5

14.             

Обух Василь Володимирович

93,4375

15.             

Везденко Андріан-Максим Русланович

92,8625

16.             

Приймак Сергій Віталійович

92,4375

17.             

Добрянська Каріна Львівна

92,25

18.             

Маренич Олеся Володимирівна

92,25

19.             

Маланяк Микола Дмитрович

91,6875

20.             

Квітковський Максим Іванович

91,5875

21.             

Хіхловський Євгеній Юрійович

90,875

22.             

Івахів Вікторія Олегівна

90,62

23.             

Баран Роман Володимирович

90,4875

24.             

Кунанець Орися Ярославівна

90,4875

25.             

Захарченко Василина Романівна

90,1125

26.             

Щавінська Світлана Миколаївна

89,875

27.             

Матвійчук Максим Валерійович

87,6375

28.             

Жупанин Євгенія Михайлівна

86,925

29.             

Чиж Василина Володимирівна

84,7875

30.             

Кулик Альона Ігорівна

81,7

31.             

Байляк Ірина Михайлівна

77,425

32.             

Кушнір Богдан Ярославович

76,475

33.             

Балацька Ольга Євгенівна

73,15

34.             

Соболта Владислав Тарасович

71,725

35.             

Кліміна Олександра Едуардівна

71,25

36.             

Ониськів Борис Васильович

69,35

 

І курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Гапчин Ірина Борисівна

90,81154

2.      

Лобур Максим Михайлович

84,65962

3.      

Кусий Олег Васильович

82,72308

4.      

Поночовний Андрій Сергійович

81,11538

5.      

Тарасовський Артур Олександрович

80,54423

6.      

Марчук Аліна Вікторівна

79,47115

7.      

Калиш Діана Олександрівна

79,43462

8.      

Кекляк Юлія Олегівна

77,09615

9.      

Думич Володимир Романович

75,89038

10.   

Курило Богодар Олегович

74,90385

11.   

Дмитрів Ростислав Богданович

72,3

12.   

Кікілашвілі Віталій Михайлович

71,28654

13.   

Лімонов Олександр Олексійович

68,98462

14.   

Лазарєв Ілля Сергійович

61,42115

                                     

І курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр» (сп)

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Кравчук Віра Володимирівна

89,95

2.      

Сопівник Василина Василівна

86,25

3.      

Войцещук Олена Феодосіївна

75,45

4.      

Салига Олег Русланович

67,75

5.      

Костик Юрій-Степан Андрійович

65,2

6.      

Колодій Богдан Іванович

64,6

7.      

Крупка Олег Андрійович

62,3

8.      

Федунь Олена Анатоліївна

60,9

 


 

ІІ курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр» (сп)

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Сус Надія Павлівна

80,59815

2.      

Пенделяк Віктор Володимирович

78,67407

 

 

ІІ курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Кусик Марина Сергіївна

91,28438

2

Устяк Руслана Степанівна

87,7

3

Шеремета Аліна-Марія Зіновіївна

87,6375

4

Кравець Дмитро Андрійович

85,5

5

Сидорчук Яна Олегівна

83,75156

6

Ганенко Анастасія Сергіївна

83,45156

7

Смутняк Лілія Ярославівна

82,65

8

Коса Анна Андріївна

82,42344

9

Костюк Марія Тарасівна

80,21563

10

Вантух Анастасія Андріївна

73,175

11

Пашко Марія Миколаївна

72,97188

12

Романів Павел Станіславович

71,04219

13

Станько Вікторія Євгенівна

70,15156

14

Мотря Ярослав Миколайович

66,76719

15

Лучка Вадим Андрійович

65,60938

16

Волошин Володимир Васильович

65,3125

17

Верхоляк Роман Богданович

63,65

18

Борисюк Артьом Русланович

62,75938

19

Змислий Андрій Михайлович

61,21563

20

Ковалик Анастасія Валеріївна

60,41406

21

Смілка Володимир Васильович

59,40139

22

Лукащук Іван Богданович

59,22656

23

Вантух Надія Миколаївна

58,725

 


 

ІІІ курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Ожібко Віоріка Іванівна

92,05

2

Родич Мирослава Степанівна

90,95

3

Паркалова Ірина Василівна

90,25

4

Васильєва Ганна Дмитрівна

88,75

5

Левкович Уляна Романівна

88,25

6

Мацевко Анастасія Тарасівна

88,0

7

Солтис Вікторія Богданівна

84,0

8

Паньків Назар Андрійович

75,05

9

Стефанов Ілля Андрійович

74,55

10

Крохмалюк Руслан Зеновійович

73,25

11

Тарасенко Алла Валеріївна

70,55

12

Сукач Юрій Степанович

69,5

13

Рогожнікова Катерина Сергіївна

69,3

14

Мішина Анастасія Олександрівна

67,25

15

Галета Іван Миколайович

66,1

16

Сливинська Наталія Іванівна

65,8

17

Митюк Роман Володимирович

62,4

18

Кріль Юрій Юрійович

61,5

19

Гадуп’як Юрій Михайлович

57,75

 

IV курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Войцехівська Анастасія Миколаївна

93,89815

2.      

Велика Наталія Володимирівна

91,15926

3.      

Комунар Євгенія Олександрівна

88,20926

4.      

Іжовський Іван Тарасович

84,62037

5.      

Карпенко Анна Василівна

80,25741

6.      

Марцинюк Христина Русланівна

77,1963

7.      

Кобрин Мар’яна Миколаївна

76,55741

8.      

Жигаль Назар Богданович

75,04444

9.      

Тарахома Ростислав Зіновійович

70,3

10.         

Голуб Михайло Олегович

70,22963

11.         

Нестерчук Ірина

69,30926

12

Басюк Володимир Васильович

66,46481

 

 

 

І курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Гута Богдана Юріївна

93,38654

2.      

Хімко Андрій Романович

91,45577

3.      

Коваль Ростислав Ігорович

89,95769

4.      

Глушко Роман Михайлович

87,14423

5.      

Луценко Ангеліна Віталіївна

83,19808

6.      

Анастасин Василина Миколаївна

84,14808

7.      

Паньків Мар’ян Андрійович

81,18846

8.      

Пашко Андріана Зіновіївна

80,28846

9.      

Гринчишин Юрій Ігорович

79,47115

10.         

Дармограй Діана Володимирівна

78,04615

11.         

Оласюк Мирослава Петрівна

77,05962

12.         

Козачок Марія Віталіївна

71,725

13.         

Ковальчук Олег Володимирович

71,61538

 

І курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр» (сп)

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Мартинюк Вікторія Олександрівна

85,5

 

 

ІІ курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Дідик Христина Романівна

92,98333

2

Ладига Максим Тарасович

92,66667

3

Лучишин Тетяна Русланівна

89,71667

4

Міхневич Марта Павлівна

89,5

5

Галац Діана Тарасівна

88,7

6

Кравчук Марина Павлівна

88,45

7

Гунців Лідія Романівна

88,35

8

Чорній Назар Іванович

88,21667

9

Федик Зоряна Тарасівна

87,4

10

Жук Юрій Миколайович

86,86667

11

Докалюк Світлана Сергіївна

85,5

12

Бабин Олександра Ігорівна

84,65

13

Терпляк Вероніка Олегівна

83,28333

14

Лизак Вікторія Віталіївна

81,38333

15

Ферендович Зіновій Андрійович

76

16

Сологуб Олександр Андрійович

74,1

17

Власюк Денис Ярославович

73,46667

18

Альгаєва Вікторія Віталіївна

69,98333

19

Власюк Денис Тарасович

66,81667

ІІІ курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Васько Марта Романівна

96,46667

2

Тарас Ірина Романівна

92,88333

3

Ковалюк Христина Андріївна

92,46667

4

Пелесь Тарас Володимирович

90,81667

5

Білінська Лідія Ярославівна

84,65

6

Медвідь Наталія Олегівна

84,23333

7

Гайова Оксана Василівна

80,53333

8

Кужик Вікторія Олегівна

78,21667

9

Колодка Роман Мар’янович

69,13333

10

Попова Тетяна Олександрівна

67,76667

11

Мищишин Роман Юрійович

66,5

12

Амосов Віталій Миколайович

61,43333

13

Цица Роман Васильович

59,21667

14

Ковальчук Христина Володимирівна

57,95

 

ІV курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Хільчук Марія Едуардівна

95,25

2

Грица Юліан Олегович

94,93333

3

Ярош Максим Юрійович

90,98333

4

Назар Христина Богданівна

88,13333

5

Карплюк Зоряна Степанівна

87,65

6

Кіндєєва Марта Олександрівна

86,76667

7

Царук Ірина Йосифівна

85,81667

8

Свистун Вікторія Володимирівна

84,23333

9

Харків Соломія Степанівна

83,7

10

Майхер Вікторія Богданівна

83,38333

11

Грицик Орест Богданович

78,53333

12

Ляска Владислав Вікторович

77,58333

13

Маслюк Володимир Ярославович

71,56667

14

Костюк Віталій Вікторович

64,6

15

Завадський Тарас Анатолійович

63,33333

 


 

І курс спеціальність «Фармація, промислова фармація» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Шевчик Дана Анатоліївна

94,55

2.      

Войтович Христина Олегівна

90,5

3.      

Данів Юлія Іванівна

90,25

4.      

Давидюк Аліса Олександрівна

90,2

5.      

Лакомська Оксана Володимирівна

86,65

6.      

Соляник Катерина Володимирівна

83,35

7.      

Маринюк Марта Русланівна

83,25

8.      

Захаревич Мар’яна Ярославівна

82,95

9.      

Тур Анастасія Юріївна

82,6

10.         

Нечипорук Тетяна Олександрівна 

80,3

11.         

Росик Лілія Русланівна

77,5

12.         

Білик Ольга Богданівна

76,35

13.         

Гайдук Віра Миколаївна    

76,3

14.         

Лапундяк Віта Василівна

75,9

15.         

Судакова Юлія Богданівна

74,45

16.         

Кедебець Юлія Михайлівна

73,55

17.         

Луцишин Софія Василівна

72,6

18.         

Геличак Валентина Михайлівна

69,3

19.         

Стадник Ірина Любомирівна

68,5

20.         

Засідкович Богдана Миколаївна

68,15

21.         

Айх Ніколетта Євгенівна

67,75

22.         

Лаврик Марта Богданівна

66,35

23.         

Бігун Віталій Андрійович

65,65

24.         

Помірча Марта Андріївна

64,6

25.         

Палій Іван Анатолійович

64

26.         

Бокало Ірина Олегівна

63,25

27.         

Коник Софія Романівна

61,3

28.         

Салагуб Ольга Романівна

60,95

29.         

Нелюбова Діана Олександрівна

60,25

30.         

Маярчук Анна Ігорівна

58,95

31.         

Бовкун Юлія Вікторівна

58,5

 


 

ІІ курс спеціальність «Фармація, промислова фармація» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Гащук Вікторія Євгенівна

92,06471

2.      

Громко Вікторія Олегівна

91,61765

3.      

Жмут Олена Іванівна

91,05588

4.      

Бирко Наталія Михайлівна

90,05294

5.      

Винницька Софія Анатоліївна

87,95882

6.      

Чапля Анастасія Олегівна

85,44412

7.      

Логін Юлія Володимирівна

84,68235

8.      

Кірик  Лілія Юріївна

83,48824

9.      

Ковальська Марія Василівна

82,03529

10.         

Дацко Соломія Орестівна

81,86765

11.         

Балух Оксана Володимирівна

80,91765

12.         

Коваль Ольга Олегівна

80,85588

13.         

Біленька Марія-Олена Іванівна

80,58235

14.         

Бондар Юлія Вікторівна

80,23529

15.         

Дудик Ольга Олександрівна

79,55882

16.         

Дмитерко Христина Іванівна

79,07353

17.         

Чупровська Софія Василівна

78,78235

18.         

Данканич Валерія Михайлівна

78,46765

19.         

Колтун Вікторія-Марія Володимирівна

78,00588

20.         

Штогрин Василина Тарасівна

75,26176

21.         

Макар Вікторія Петрівна

73,65294

22.         

Руда Мар’яна Андріївна

73,03824

23.         

Шаріков Сергій Сергійович

72,53529

24.         

Бурячок Галина Анатоліївна

71,86471

25.         

Мавдрик Юлія Андріївна

71,64118

26.         

Храмова Юлія Олегівна

71,36176

27.         

Перервін Олег Андрійович

71,19412

28.         

Раїнчак Павло Володимирович

66,22059

 

ІІІ курс спеціальність «Фармація, промислова фармація» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Ходорівська Ірина Іванівна

87,5

2

Сушко Аліна-Марія Ігорівна

85,05294

3

Савчак Соломія Михайлівна

75,66471

4

Мудрик Діана Михайлівна

75,21765

5

Камінська Тетяна Романівна

75,07353

6

Пригода Наталія Дмитрівна

69,19118

7

Шашкевич Наталія Михайлівна

68,08529

8

Турчак Марія Іванівна

63,25882

І курс спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Пеленьо Андрій Русланович

97,82857

2.      

Кириченко Анна-Марія Володимирівна 

91,07857

3.      

Хар Андрій Андрійович

89,57143

4.      

Жук Анастасія Михайлівна          

89,31429

5.      

Охримович Анастасія Ігорівна

88,05

6.      

Кобрин Владислав Русланович

87,99286

7.      

Олексик Анастасія Романівна

87,31429

8.      

Феденко Марта Ігорівна

86,5

9.      

Чепа Вікторія Степанівна    

86,42857

10.         

Сенчишин Юрій Іванович

86,17857

11.         

Орищин Богдан Іванович

86,04286

12.         

Сендецька Юліана-Марія Олегівна

84,91429

13.         

Мудра Марія Тарасівна

84,69286

14.         

Мирончук Давид Вікторович

84,14286

15.         

Цаплан Юрій Володимирович

83,87143

16.         

Йосифів Максим Остапович

83,6

17.         

Сорока Стефан Іванович

83,05714

18.         

Макарук Вікторія Василівна

82,75

19.         

Глова Мар’яна Степанівна

81,15714

20.         

Шиян Софія Андріївна

81,15714

21.         

Вінійчук Роман Станіславович

80,88571

22.         

Керкуш Христина Вячеславівна

80,71429

23.         

Олійник Владлена Тарасівна

80,61429

24.         

Ониськів Тетяна Романівна

78,22143

25.         

Руднікович Ілля Володимирович

76

26.         

Пеленська Христина Мирославівна

75,86429

27.         

Ананевич Владислав Володимирович

73,24286

28.         

Настьошин Андрій Русланович

72,87857

29.         

Гараздовський Андрій Михайлович

72,15714

30.         

Дудич Наталія Миколаївна

71,75

31.         

Войтович-Пирч Маряна Ігорівна

71,25

32.         

Чура Юрій Ігорович

71,25

33.         

Данило Орест Романович

71,11429

34.         

Полянська Соломія-Марта Іванівна

70,84286

35.         

Полянська Софія-Анна Іванівна

70,57143

36.         

Цап Ростислав Володимирович

70,45

37.         

Хорташко Марія Русланівна

69,62143

38.         

Борусовська Соломія Миколаївна

68,80714

39.         

Олексів Іван Юрійович

68,53571

40.         

Федець Богдан Андрійович

67,99286

41.         

Холявка Марія-Вероніка Ігорівна

67,31429

42.         

Гарасимів Денис Тарасович

65,68571

43.         

Куциняк Павло Васильович

64,42857

44.         

Дикий Лукян Михайлович

63,51429

45.         

Ткачик Анастасія Борисівна

61,25714

46.         

Шульга Максим Вікторович

61,07143

47.         

Дарзулі Артур Едуардович

60,39286

І курс спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» ОС «Бакалавр» сп

(термін навчання 3 роки)

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Витрикуш Діана Ігорівна 

92,65714

2.      

Кушнір Маряна Миколаївна

91,25

3.      

Бичак Валентин Віталійович

88,90714

4.      

Терендій-Чорна Ярина Зеновіївна

85,90714

5.      

Ангурець Оксана Миколаївна

85,09286

6.      

Мушко Олександр Миколайович

84,15238

7.      

Кісь Ірина Михайлівна

84,075

8.      

Павук Юлія Василівна

83,46429

9.      

Сагідов Тагір Саліхгаджійович

83,19286

10.         

Ільман Ярослав-Дмитро Юрійович

81,25

І курс спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» ОС «Бакалавр» сп

(термін навчання 3,5 роки)

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Кнороз Наталія Миколаївна

88,72581

2.      

Волощук Ольга Степанівна

85,5

3.      

Степанова Поліна Валеріївна

84,27419

4.      

Цибульський Назар Ярославович

78,14516

 

І курс спеціальність «Екологія» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Іванейко Андріана Євгенівна

92,97679

2.      

Борисевич Марія Іванівна

89,02679

3.      

Кулай Софія Андріївна

88,01071

4.      

Яйко Олег Юрійович

87,53393

5.      

Дічева Марцеліна Анатоліївна

85,66964

6.      

Станішевська Марія Володимирівна

85,66964

7.      

Непиталюк Світлана Андріївна

85,22857

8.      

Козак Богдан Зіновійович

76,44107

9.      

Сенчук Дмитро Олександрович

75,79643

10.         

Маскаль Богдан Ігорович

74,06607

11.         

Савка Юрій Володимирович

73,625

12.         

Борис Володимир Романович

72,94643

13.         

Мищишин Володимир Юрійович

72,53929

14.         

Капельников Владислав Сергійович

71,92857

15.         

Країло Руслан Віталійович

69,89286

16.         

Ковальчук Назарій Петрович

69,38393

І курс спеціальність «Освітні, педагогічні науки» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Яблонська Ірина Петрівна

95,77778

2.      

Вовк Ірина Ярославівна

94,47222

3.      

Спільник Людмила Андріївна

94,09444

4.      

Роман Михайло Іванович

93,77778

5.      

Замрій Павло  Романович

86,5

6.      

Барнич Гордій Йосипович

85,5

7.      

Гринчишин Христина Тарасівна

85,5

8.      

Козубаль Володимир Віталійович

85,5

9.      

Остафій Уляна Богданівна

85,5

10.                         

Файфар Назарій Володимирович

83,91667

11.                         

Каланджій Денис Сергійович

82,9

12.                         

Зверхановська Ірина Сергіївна

81,59444

13.                         

Куп’як Назарій Васильович

79,8

14.                         

Гось Андрій Іванович

77,9

15.                         

Придатко Наталія Євгенівна

75,36667

16.                         

Лігостов Роман Костянтинович

73,57222

                                                                        

 

І курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Химич Віта Анатоліївна

94,93478

2.      

Курівчак Надія Степанівна

93,76087

3.      

Бучинський Юрій Ігорович

93,03478

4.      

Дитюк Марія Петрівна

92,97826

5.      

Філь Христина Ярославівна

92,93478

6.      

Гасинець Михайло Іванович

92,93478

7.      

Надольська Ірина Зеновіїіна

92,52174

8.      

Карпук Тетяна Василівна

92,39783

9.      

Костюк Назар Андрійович

92,1087

10.         

Поврозник Анастасія Григорівна

87,15217

11.         

Шикула Марія Михайлівна

86,57391

12.         

Свирид Георгій Степанович

85,5

13.         

Сергієнко Юлія Василівна

85,5

14.         

Глагола Марина Василівна

85,5

15.         

Попов Сергій Михайлович

81,7413

16.         

Град Назар Володимирович

78,47826

17.         

Сильчак Юрій Віталійович

77,0087

18.         

Роговська Мирослава Романівна

75,0087

19.         

Сцюрко Микола Богданович

73,93478

20.         

Мосійчук Олександр Юрійович

73,48043

21.         

Кулик Марія Вікторівна

73,48043

22.         

Демидюк Микола Миколайович

71,25

23.         

Теслюк Василь Степанович

71,25

24.         

Юзвик Олександр Валерійович

69,18478

25.         

Домарецький Назар Петрович

68,27609

26.         

Огородник Андрій Анатолійович

68,27609

27.         

Кріп Юрій Ярославович

67,11957

28.         

Щерблюк Анна Василівна

67,11957

29.         

Яцик Іванна Зеновіївна

67,11957

30.         

Панченко Олександр Олександрович

66,58261

31.         

Савлєпова Вероніка Валеріївна

66,5

32.         

Шепелюк Владислав Костянтинович

62,28696

33.         

Дербаль Роман Васильович

59,68478

34.         

Дзямко Марія Ріфхатівна

59,68478

 

І курс спеціальність «Право» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Наливайко Андрій Андрійович

86,85714

2.      

Стоцко Іван Ігорович

80,275

3.      

Бедрій Петро Васильович

73,625

 

                 

   контрактна форма навчання

 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru