3 листопада 2025 року у межах партнерської співпраці Центру підтримки технологій та інновацій ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького з IP Academy Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ) відбулася гостьова лекція на тему: «Інноваційні бізнес-моделі: як заробляють компанії майбутнього». Спікером виступила Ольга Хмара – професіонал з інтелектуальної власності першої категорії відділу розвитку інноваційної екосистеми Департаменту розвитку інновацій УКРНОІВІ.


На лекції були присутні викладачі кафедри технології молока і молочних продуктів Ольга Михайлицька та Іван Лучка, кафедри технології м'яса, м'ясних та олійно-жирових виробів Ірина Ромашко, кафедри біотехнології та радіології Оксана Штапенко і Оксана Сварчевська, а також здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОПП «Харчові технології» та другого (магістерського) рівня ОПП «Технології зберігання, консервування та переробки молока».

Щиро дякуємо Ользі Хмарі за те, що поділилася своїм безцінним досвідом та показала студентам, наскільки важливою та захоплюючою є сфера інтелектуальної власності. Впевнені, що ці знання стануть міцною основою для їхніх майбутніх інноваційних ідей!
Допис підготувала Ольга МИХАЙЛИЦЬКА, доцент кафедри технології молока і молочних продуктів