EN   UA

2023 ЄВІ ЄФВВЗаява-анкета для проходження ЄВІ / ЄФВВ «Завантажити»
У заяві-анкеті вступник вказує населений пункт для проходження ЄВІ / ЄФВВ, обов’язково зазначає актуальні номер(и) телефону, електронну адресу та інші необхідні для реєстрації відомості.

  Потрібно також обрати предметний тест єдиного фахового вступного випробування для спеціальностей:
- 051 «Економіка» – предметний тест з економіки та міжнародної економіки;
- 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» – предметний тест з управління та адміністрування»
- 081 «Право» – предметний тест з права та міжнародного права
- 281 «Публічне управління та адміністрування» – один з предметних тестів на вибір вступника.

Для проходження ЄФВВ можна обрати тестування не більше ніж з двох предметних спрямувань.
Для вступу на інші спеціальності вступники реєструються тільки на ЄВІ, а також складають фаховий іспит в Університеті.
Приймальна комісія здійснює реєстрацію для проходження ЄВІ / ЄФВВ осіб, які закінчують (закінчили) навчання у поточному році, випускників минулих років, а також випускників інших закладів вищої освіти.

Детальніше: Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ: вступ до магістратури

Дізнайся все про НМТ - 2023 тут.

Детальніше: НМТ - 2023

Заповніть заяву для участі  у творчому конкурсі. Під час реєстрації завантажте копію паспорта, кольорової фотокартки розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами заяви.

Реєстрація на контрактну форму навчання відкрита за посиланням з 21.09.2022 року по 26.09.2022 року

         Консультацію  можете отримати за телефонами:

(032) 239-26-13;

097-063-35-12 Київстар

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50. 

Детальніше: РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (БАКАЛАВР)

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МТНК/МКТ, матимуть змогу це зробити 19 вересня. Таке рішення ухвалило Міністерство освіти і науки, внісши зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту.

Особи, які зареєструються 19 вересня, братимуть участь у спеціальній сесії МТНК/МКТ, що запланована на 29 вересня – 3 жовтня.

Детальніше: Реєстрація на спеціальну сесію МТНК/МКТ

Міністерство освіти і науки України розробило інфографіки для роз’яснення особливостей вступної кампанії 2022 року.
Для осіб, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти замість традиційного ЗНО запроваджено складання національного мультипредметного тесту (НМТ), результати якого необхідні для участі в конкурсі на бюджетні (усі спеціальності), а також на контрактні місця для медичних та кон’юнктурних спеціальностей (в нашому Університеті – це спеціальності 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 081 «Право», 226 «Фармація, промислова фармація», 227 «Фізична терапія, ерготерапія», 242 «Туризм»).
Щоб вступити на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» замість НМТ передбачено проведення творчого конкурсу в Університеті.
Національний мультипредметний тест (НМТ) відбудеться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України).

Детальніше: Національний мультипредметний тест

Цьогоріч унаслідок повномасштабного вторгнення російських військ на територію України та нищівних руйнувань у багатьох наших містах налагоджена система вступу до вищих навчальних закладів освіти опинилася під загрозою. Відповідаючи на виклики часу та шукаючи оптимального вирішення ситуації, що склалася, Міністерство освіти та науки України презентувало нові умови вступної кампанії 2022.

Детальніше: Нові умови вступної кампанії 2022

У Мін’юсті зареєстровано Умови прийому для здобуття вищої освіти у 2022 році (реєстраційний номер №1542/37164 від 26.11.2021), які невдовзі набудуть чинності.

Детальніше: Умови прийому для здобуття вищої освіти у 2022 році зареєстровано в Міністерстві юстиції України