EN   UA

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Вроцлавським університетом природничих наук (Польща), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.
Відповідно до умов проекту студент/студентка факультету ветеринарної медицини має можливість навчатися у вищевказаному університеті упродовж 5 місяців у другому ому семестрі 2023/2024 н.р.

* УВАГА! На форму академічної мобільності можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) вищевказаного факультету ЛНУВМБ ім.С.Ґжицького;
– володіти польською або англійською мовою не нижче рівня B2;
– мати високий середній бал успішності.
* Переможцю конкурсу виплачуватимуть стипендію (800 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту (275 євро).
Для здобуття індивідуального гранту студентам необхідно до 17 січня 2024 року надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету
такі документи :
* резюме/ СV (формат Europass
* https://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae
* https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv*
* фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;
* сканкопію студентського квитка;
* сканкопію залікової книжки;
* сертифікат або довідку про підтвердження знання польської чи англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови і поставити мокру печатку в деканаті.

За інформацією Посольства Словацької Республіки в Україні, отриманою нотою від 22.09.2023 No15188/2023, в рамках Національної стипендіальної програми для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів закладів вищої освіти, дослідників і митців оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідження, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині упродовж літнього семестру 2023/2024 навчального року (детальна інформація).

Шановні студенти! Триває реєстрація на участь у Міжнародній літній школі, яка  відбуватиметься з 11 по 16 вересня 2023 р. у Вроцлавському природничому університеті.

Заняття присвячені студентам факультетів, пов'язаних зі сферою природничих наук, включаючи охорону навколишнього середовища, інженерію довкілля, водне господарство, просторове управління та ландшафтну архітектуру. Запрошуються всі, хто бажає розширити свої компетенції в галузі інженерно-технічних наук. Тематика Літньої школи включає питання, пов'язані з управлінням водними ресурсами, утриманням, використанням нових технологій в оцінці стану довкілля, охороною екологічно цінних територій та інші теми.

До порядку денного включено навчальні візити на об’єкти, присвячені сталому використанню навколишніх ресурсів, охороні природних ресурсів та екологічній інженерії. Будуть проведені семінари з інноваційних методів оцінки якості довкілля, дистанційного зондування, водного господарства та управління. Участь у літній школі дозволить вам розширити свої знання, встановити нові контакти, розвинути навички спілкування, а також дізнатися про цінні природні та туристичні надбання Судет. Заняття проводитимуться англійською мовою. Учасники після успішного завершення Літньої школи отримають сертифікат.

Завдяки участі нашого університету у проєкті ІНТЕРАКТ  Міжнародна агенція академічних обмінів Польщі (NAWA) покриє витрати на участь у Літній школі та проїзд до/з Вроцлава.

Детальніше про умови участі можна дізнатися тут 

В рамках програми Erasmus+

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького є партнером проєкту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Бидгоською політехнікою імені Яна та Єнджея Снядецьких (Польща).

Відповідно до умов проєкту студенти та науково-педагогічні працівники біолого-технологічного факультету мають можливість навчатися у вищевказаному університеті упродовж 5 місяців у першому семестрі 2023/2024 н.р.

* УВАГА! На форму академічної мобільності  можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

Кандидати повинні володіти польською або англійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцю конкурсу серед студентів виплачуватимуть стипендію (800 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту (275 євро).
Науково-педагогічним працівника виплачуватимуть добові та проїзд.

З детальними умова участі у конкурсі можна ознайомитись на офіційній сторінці закладу

Також необхідно заповнити форму:

Перелік курсів за посиланням 

Міністерство підприємництва та туризму Румунії повідомляє про стипендійні можливості для громадян України) на навчання у закладах вищої освіти (бакалаври. Магістри, аспіранти) у 2023/2024 навчальному році.

Перевага надається таким спеціальностям як економіка та управління підприємництвом, сільськогосподарські та технічні науки.

Останній термін подачі заявок – 30 червня 2023 року.

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням нижче:
pdfpdf

Відкрита реєстрація на участь у Літній школі «Захист ґрунтів та управління деградованими та промисловими землями»

До 9 червня 2023 року триває реєстрація на участь у Міжнародній змішаній інтенсивній програмі   в рамках програми Еразмус+, яку поводитимуть на базі Вроцлавського природничого університету (Польща) партнери Альянсу EU GREEN. Наш Університет є учасником проєкту Інтеракт в межах вище згаданого Альянсу європейських університетів.

Програма розділена на дві частини, перша з яких включатиме 40 навчальних годин у Вроцлаві з 3 по 7 липня 2023 р. У цій частині передбачено два дні стаціонарних лекційних та лабораторних занять і три дні для екскурсій. Онлайн-частина, запланована на 16 – 26 жовтня 2023р. та включатиме 30 навчальних годин на основі попередньо записаних лекцій та онлайн-зустрічей.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Видатки покриватимуться за рахунок фінансування ЄС (Еразмус+). Перевага надається студентам та аспірантам таких спеціальностей: Охорона навколишнього середовища, Екологічні науки, Біологія, Географія, Сільське господарство.

Бажаючих взяти участь прошу зголоситися у Відділ міжнародних зв’язків  (214 каб.).

Міжнародній літній школі на базі Вроцлавського університету природничих наук (РП)

Двотижнева Літня школа, організована Вроцлавським університетом природничих наук, передбачає онлайн лекції (26.06 – 30.06. 2023 р.) та практикуми у Вроцлаві (10.07 – 14.07.2023 р.).

Учасникам пропонують обрати між двома курсами:

  1. Коні як тема наукових досліджень для кожного. (Охоплює такі теми як фізіологія та фізіотерапія коней, молекулярні дослідження, кардіологія та пасовища).
  2. Собаки та коти в міждисциплінарних наукових дослідженнях (Охоплює такі теми як онкологія, кардіологія та репродукція).

Учасників, які успішно пройдуть співбесіду з організаторами заходу, отримають стипендійну виплату в розмірі близько 1000 євро.

Не опустіть чудову можливість навчатися у найкращих науковців та отримати практичний досвід. Ви зустрінете однодумців з всього світу, відкриєте для себе нові дослідницькі можливості та побуваєте у нових місцях.

Проведіть літо з користю та незабутньо!

Дізнайтеся більше та зареєструйтесь на сайті.

Реєстрація відкрита до 31 травня 2023 року.

«BIOLOGICAL DATA SCIENCE SUMMER SCHOOL»

Двотижнева Літня школа, організована в Ужгороді в період 2-14 липня 2023 р., передбачає навчання базових і передових методів біоінформатики та обчислювального аналізу даних сучасних типів молекулярних даних у біології та біомедицині (геноміці, мультиоміці). Вона включає лекції, що охоплюють основну теорію та концепції, а також практичні заняття.

Теми лекцій включають базову біологію, сучасні біотехнології для кількісних вимірювань, статистичний аналіз, візуалізацію та обчислювальні набори інструментів. У практичних вправах розглядатимуться реальні набори даних із нещодавніх міжнародних дослідницьких проектів, а також використовуватимуться середовища R/Bioconductor та/або Python.

З командою лекторів можна ознайомитись тут

Реєстрація відкрита до 20 травня.

Для українських науковців, які мають статус докторанта (аспіранта) Національне агентство академічних обмінів Республіки Польща (NAWA)  надає можливість пройти науково-дослідницьке стажування  й отримати стипендію в розмірі 2500 польських злотих на місяць.
Заявку необхідно надіслати до 15 квітня 2023 року.  З усіма умовами конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитись тут.

Оголошено конкурс на отримання стипендій:

На участь у Літній школі словацької мови та культури, яку проводить Центр словацької мови як іноземної Філософського факультету Університету    ім. Коменського в Братиславі за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні та Міністерства освіти, науки, досліджень та спорту Словаччини.

Для України виділено вісім стипендійних місць. Процедура відбору належить до компетенції Міністерства освіти і науки України. З детальнішою інформацією можна ознайомитись тут

За інформацією Посольства Словацької Республіки в Україні Урядом Словаччини відповідно до Національної стипендіальної програми (NŠP) Словацької Республіки оголошено про можливість отримати державні стипендії для громадян України на навчання, дослідницьке, мистецьке та лекційне стажування у 2023/2024 навчальному році.

Останній день подачі заявки -  30 квітня 2023 року.

З детальною інформацією можна ознайомитися тут