- Деталі
-
Перегляди: 9
Цього квітня мені випала чудова нагода стати учасницею двотижневої програми SPINAKER, «Excellence in clinical science» у Природничому університеті у Вроцлаві. За допомогою цього проєкту була можливість збагатити свої знання у сфері ветеринарної медицини та вдосконалити практичні навички. Під час програми ми мали змогу попрацювати за таким напрямком як хвороби собак і котів. Ми практикувалися на кафедрах репродукції та діагностичної візуалізації. Перший тиждень ми відвідували онлайн лекції, які були проведені на високому рівні одними з найкращих спеціалістів у своїй справі - Євою Станчик та Андреа Мюніх. А вже на другому тижні ми зустрілись у мальовничому Вроцлаві та продовжили там наше навчання, освоюючи теоретичні знання на практиці. Заняття проходили дуже цікаво та насичено. Ми дізнались багато нового та чудово провели час.
Детальніше: Програма SPINAKER- Деталі
-
Перегляди: 8
У рамках проєкту Інтеракт 27 квітня 2023 року відбулась перша робоча зустріч представників створеного учасниками Альянсу EUGREEN Кластеру №6 «Проблеми біорізноманіття та функціонування екосистем – оцінка макрорегіону». Координатором співпраці є Університет Естремадури (Іспанія),співкоординатор - Університет Парми (Італія).
У ході зустрічі, в якій від нашого Університету взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк, сторони обговорили оновлення статусу даного кластера, запланували подальшу роботу та деталізували співпрацю, зокрема в рамках змішаної інтенсивної програми, кураторство над якою взяла пані Анна Посадовська, інституційна координторка Еразмус+ Вроцлавського університету природничих наук. Програма передбачає спільні проєкти, обмін досвідом, дослідницьку діяльність.
Представники зарубіжних партнерів надзвичайно зацікавились тематиками, які вивчаються в нашому університеті, тому співпраця в рамках даного проєкту обіцяє бути довготривалою та плідною.
Детальніше: Зустріч учасників міжнародного кластеру- Деталі
-
Перегляди: 10
На початку весни мені вдалось стати учасницею програми по підвищенню клінічної компетенції серед студентів старших курсів «SPINAKER Program». Темою майже двотижневого навчання були «Хвороби фермерських тварин».
Програма видалась дуже цікавою та пізнавальною. Увесь перший тиждень складали онлайн-лекції на різні теми, і ще кілька днів – практика на одній із молочних ферм Польщі. Я залишилась приємно враженою кількістю корисних знань та навичок, здобутих за цей час. Оскільки свої попередні роки навчання в університеті я більше уваги приділяла вивченню дрібних домашніх тварин, робота з великою рогатою худобою була для мене чимось новим. Тим не менш, матеріал поданий на лекціях, а також усе те, чого навчали студентів під час практики далося легко. Повертаючись додому, я пишалась тим, як сильно виросли мої знання та навички щодо даної теми за такий короткий проміжок часу.
Окремо хочу висловити задоволення програмою відпочинку. Під час частини навчання, що проводилась у Вроцлаві, було організовано кілька зустрічей – між студентами, а також з професорами. Дружня атмосфера сприяла тому, що вивчення нового було цікавим квестом, а не нудним циклом уроків. Складалось враження, що це не відрядження, а коротка відпустка. По завершенню практики для студентів було організовано тури Вроцлавом, місцевим зоопарком, а також екскурсію до замку Ксендж.
Участь у «SPINAKER Program» залишила лише приємні враження. Я щаслива, що мала можливість стати її частиною, розширити свої знання та навички. А тепер ділюсь враженнями і рекомендую спробувати схожий досвід усім своїм знайомим
- Деталі
-
Перегляди: 55
Як результат напрацювань у рамках проєкту Інтеракт 3 квітня 2023 року відбулась перша робоча зустріч представників створеного учасниками Альянсу EUGREEN Кластеру №5 «Освітні науки для сталого розвитку». В даній групі координаторами є Університет Евори (Португалія) та Університет Євле (Швеція). Від нашого Університету до обговорення низки питань долучились проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк та завідувач кафедри української та іноземних мов ім. Якима Яреми Михайло Подоляк.
Детальніше: Зустріч учасників міжнародного кластеру- Деталі
-
Перегляди: 16
У рамках договору про співпрацю між нашим університетом та Університетом технологічних і природничих наук імені Яна і Енджея Снядецьких відбулась робоча зустріч декана біолого-технологічного факультету доц. Андрія Бойка та доц. Світлани Попадюк з керівництвом та науково-професорським складом факультету годівлі та біології тварин польського партнера.
У ході візиту, який мав місце з 19 по 25 березня 2023 року, представники обох сторін обговорили поглиблення співпраці в межах навчально-освітньої програми "Зоофізіотерапія" в напрямку обміну студентів та викладачів, виробничих практик, спільних наукових проектах між працівниками факультетів. Також було закладено підґрунтя для співпраці в рамках Еразмус+ КА1 (академічна мобільність студентів і працівників).
Детальніше: Поглиблення співпраці з Університетом Бидгоща (Польща)- Деталі
-
Перегляди: 22
Участь у стартовій зустрічі від нашого Університету взяли проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука Ігор Двилюк та доцентка цієї кафедри Надія Магрело, відвідавши університеті Нюртінген-Гайслінген (м. Нюртінген, Німеччина).
Проєкт спрямований на модернізацію освіти у тваринництві відповідно до міжнародних стандартів. Метою є розширити знання, засновані на рішеннях для сталого сільського господарства, добробуту тварин і боротьби зі зміною клімату.
Детальніше: Стартував проєкт SULAWE – ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Стале тваринництво та добробут тварин»- Деталі
-
Перегляди: 21
Шановні Колеги! Інформуємо вас про можливість доступу до
курсів наших нових партнерів - платформи FutureLearn
Компанія FutureLearn надає доступ до понад 600 курсів (Short Courses) безкоштовно для закладів освіти та їхніх студентів у рамках ініціативи TWINNING. Для того, щоб отримати доступ до платформи студенти повинні мати корпоративні пошти.
Якщо у процесі користування платформою ви зацікавитесь в додатковій можливості доступу до курсів ExpertTracks або Microcredentials, у випадку аргументованої потреби необхідно звернутись до представників платформи FutureLearn з метою перевірки такої можливості (увесь цифровий контент на платформі є власністю закладів освіти та може бути наданий в безкоштовне користування лише за їхньої згоди).
Також якщо Університет зацікавлений у розміщенні освітнього контенту на платформі FutureLearn, то потрібно через Відділ міжнародних зв'язків звернутись до представників платформи FutureLearn для ознайомлення з умовами та її можливостями
Для приєднання до платформи український заклад освіти укладає договір із компанією FutureLearn. Щоб розпочати процес приєднання необхідно звернутись до представників платформи FutureLearn із запитом на приєднання за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та надіслати копію листа Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 📧
Більше інформації про платформу ви знайдете у презентації,
яка надіслана файлом під цим дописом 👇🏼
- Деталі
-
Перегляди: 39
Еразмус+ - це не лише про знання, які ти отримаєш в університеті. Це - як прожити коротке, проте зовсім інше від звичного життя. Змінюється все – від аудиторії, в якій проводяться пари, до ліжка, на якому ти звик спати, і того самого магазинчику біля дому.
Це «чистий аркуш», хоча тимчасовий – нова країна, місто, викладачі та люди навколо. Це можливість почати робити усе так, як ти зараз вважаєш правильним. Це побачити себе іншим.
Еразмус+ - це простір для студентів, що прагнуть пробувати, шукати щось нове, переглядати свої вже наявні знання. Програма для тих, хто цінує досвід.
- Деталі
-
Перегляди: 189
Механізми проникнення українських ЗВО до роботи Європейських альянсів активно дають свої результати та започатковують нові проєкти.
Завдяки нашому партнерові - Вроцлавському університету природничих наук наш університет був представлений в установчому засіданні нового проєкту INTERACT за підтримки Польського агентства академічних обмінів NAWA для активної співпраці з Альянсом EUGREEN.
Проректор з науково педагогічної роботи Ігор Двилюк та начальниця відділу міжнародних зв’язків Оксана Палич взяли участь у робочих зустрічах на базі Університет Екстремадури (м. Касерес, Іспанія), який прийняв велику делегацію 9 європейських та 10 українських університетів.
Детальніше: Інтернаціоналізація освіти у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та...- Деталі
-
Перегляди: 310
Наш університет став одним із 10 українських ЗВО, які мають честь бути учасниками проєкту взаємодії (INTERACT project) в рамках проєкту EU GREEN (Альянс європейських університетів сталого розвитку), заснованого в рамках програми ERASMUS+ дев’ятьма установами-партнерами, які створять один із перших «Університетів майбутнього».
Метою проекту INTERACT є залучення українських університетів-партнерів до зустрічей та інших заходів консорціуму EU GREEN.
Безпосереднім результатом проекту буде створення міжнародної мережі університетів, яка стане основою для довгострокової тісної співпраці між консорціумом EU Green та університетами з України. Це дасть змогу консолідувати та формалізувати існуючі зв’язки та розширити міжнародну співпрацю.
Довгостроковим ефектом проекту стане розбудова потенціалу українських університетів на міжнародній арені через їх популяризацію під час багатьох заходів, організованих у рамках проєкту EU GREEN.
Детальніше: ЛНУВМБ ім. С. Ґжицького - учасник проєкту INTERACT у рамках EU GREEN (ERASMUS+)- Деталі
-
Перегляди: 293
11 листопада 2022 року відбулася перша робоча онлайн зустріч представників нашого Університету з партнерами Українського вільного університету (м. Мюнхен, Німеччина). У липні цього року ми підписали двосторонній договір, у якому, окрім іншого, зазначалася можливість співпраці в рамках подвійних дипломів. Після певних напрацювань сторони виявили бажання зустрітися та поспілкуватися.
У привітальному слові проф. Володимир Стибель ознайомив пані ректорку проф. др. Марію Пришляк з історією нашого Університету, окреслив тенденції розвитку, зокрема у міжнародній співпраці.
Детальніше: Зустріч проф. Володимира Стибеля з пані ректоркою Українського вільного університету (Мюнхен)