image1

У рамках проєкту Інтеракт 27 квітня 2023 року відбулась перша робоча зустріч представників створеного учасниками Альянсу EUGREEN Кластеру №6 «Проблеми біорізноманіття та функціонування екосистем – оцінка макрорегіону». Координатором співпраці є Університет Естремадури (Іспанія),співкоординатор -  Університет Парми (Італія).

У ході зустрічі, в якій від нашого Університету взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк, сторони обговорили оновлення статусу даного кластера, запланували подальшу роботу та деталізували співпрацю, зокрема в рамках змішаної інтенсивної програми, кураторство над якою взяла пані Анна Посадовська, інституційна координторка Еразмус+ Вроцлавського університету природничих наук. Програма передбачає спільні проєкти, обмін досвідом, дослідницьку діяльність.

Представники зарубіжних партнерів надзвичайно зацікавились тематиками, які вивчаються в нашому університеті, тому співпраця в рамках даного проєкту обіцяє бути довготривалою та плідною.