EN   UA

emblema

ФАКУЛЬТЕТ  ВЕТЕРИНАРНОЇ  МЕДИЦИНИ

Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук   Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
доцент, кандидат ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович 

fb     іnstagram     vstupp

1

17–19 листопада у м. Лодзь (Польща) відбувся XXХІ конгрес Польського товариства лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (PSAVA). На запрошення організації (PSAVA) прибуло майже п’ятдесят лікарів ветеринарної медицини з усієї України. Від Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького участь у конгресі взяли професори Василь Стефаник, Любов Слівінська, доцент Ігор Максимович, асистентка Тетяна Голумбійовська.

Детальніше: XXХІ конгрес Польського товариства лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (PSAVA)

MyCollages 15

9–10 листопада 2023 року на факультеті ветеринарної медицини відбулася конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького”.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися в. о. ректора, доктор наук з державного управління, професор Іван Парубчак, директор Департаменту освіти і науки Львівської ОВА, кандидат з державного управління Олег Паска, вступне слово виголосив декан факультету ветеринарної медицини, доцент Юрій Стронський.

Детальніше: Конференція "Дні студентської науки"

image

Запрошуємо студентів на ONLINE зустріч - день компанії ТОВ "Жовківський ППР"

Сьогодні хочемо поділитися новою кар’єрною можливістю для студентів, що навчаються за ОП:
- ветеринарна медицина ?
- технологія виробництва і переробки продукції тваринництва?
або нещодавні випускники ?

Детальніше: ДЕНЬ КОМПАНІЇ "Жовківський ППР"

MyCollages 8
Щонеділі у селі Суходіл, Львівської області, проходять заняття з іпотерапії для ветеранів російсько-української війни, які зараз проходять реабілітацію у центрах “Галичина” (с. Великий Любінь) та “Хуторівка” (м. Львів).
Хлопці мають різні ступені ампутацій та різні форми психологічних травм де з ними працюють у реабілітаційних центрах. На іпотерапію вони приїжджають як на додаткові фізіо-психологічні заняття.

Заняття проводять Олександра Хандогіна (психолог, психотерапевт, співголова ГО “Федерації ветеранського та адаптивного кінного спорту України”, власниця коней Болівії і Ради, з допомогою яких і проходять заняття) і Щербина Маргарита (тренер верхової їзди, студентка факультету ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького).

Детальніше: ІПОТРЕАПІЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ!

1

До «Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини – ВетЦентр» завітали представники Nowzad UK. Зустріч відбулася за участі в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького професора Парубчака Івана Орестовича, декана факультету ветеринарної медицини, доцента Стронського Юрія Степановича, професора кафедри хірургії Мисака Андрія Романовича.

Детальніше: Зустріч наших друзів з NOWZAD UK

123 травня на кафедрі Годівля тварин та технологія кормів для студентів ІІ курсу факультету ветеринарної медицини була прочитана лекція «Харчування собак і котів на різних етапах життя». Лекторка - менеджерка ветеринарного каналу по Західному регіону Компанії Purina® Бренд Pro Plan® Матвійко Анна Олександрівна.
Лекція стосувалася особливостей харчування цуценят і кошенят - які поживні речовини необхідні і чому, які особливості при даній стадії життя. Далі - огляд вагітності і лактації і харчові потреби при даних стадіях.

Детальніше: Збалансоване харчування – запорука здоров’я тварин

До циклу навчальних дисциплін професійної та практичної підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузі знань 21 «Ветеринарна медицина», спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» відноситься вибіркова дисципліна «Візуальна діагностика у ветеринарній медицині» (для студентів 6 курсу факультету ветеринарної медицини).

image2 image1

На базі Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького («ВетЦентр»), який був створений з метою практичного навчання у виробничих умовах,  здобувачі вищої освіти  відпрацьовують практичні навички з ультразвукової діагностики, ехокардіографії, а також проводять рентгенологічні та ендоскопічні дослідження.

Детальніше: Більше можливостей для підготовки ветеринарних фахівців з відкриттям «ВетЦентру»


24-25 березня 2023р. на базі Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького відбувся семінар та майстер клас з «Неврологічного дослідження собак».

Детальніше: Ми продовжуємо навчання лікарів-практиків